Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wakacje bardzo udane! Wszystko dzięki miłej obsłudze i animatorom. Hotel jest bardzo czysty, blisko plaży oraz blisko centrum. Miejsce idealne by zwiedzić wyspę. Jedzenie też bardzo dobre! Wakacje zapadną na długo w pamięci. Polecam każdemu.

Dziękujemy, tomsonis
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko plaży oraz blisko centrum. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bardzo miła obsługa i animatorzy. Pokoje przestronne i czyste. Okolica również piękna. Na pewno tu kiedyś wrócę. Polecam :)

Dziękujemy, 100karolinak
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny, nowy hotel, wszędzie blisko zarówno do pięknej plaży jak i centrum. Odwiedziłem go razem z dziewczyną, polecamy wszystkim parą. Bardzo dobre jedzenie, duże, przestronne pokoje, super animatorzy z Polski, personel w recepcji jaki i w restauracji bardzo miły i pomocny.

Dziękujemy, border_97
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel Evita Bay poleciła mi koleżanka, a ja nie zawiodłam się: czystość, przemiły personel, świetne śniadania i obiady, bardzo komfortowe pokoje (sprzątane każdego dnia), korzystna lokalizacja- bardzo blisko do plaży. Obiekt bardzo zadbany.
Miejsce to sprawdzi się świetnie na wakacje z dziećmi- wspaniali animatorzy z głowami pełnymi pomysłów.
Polecam :)

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, dużo jedzenia. Hotel blisko blisko centrum, fajna baza wypadowa do zwiedzenia całej pięknej wyspy. Pokoje czyste, zero robactwa. Obsługa bardzo miła, grzeczna i zawsze pomocna. A dodatkowo bardzo ładni i fajni animatorzy. Polecam gorąco!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, _wi_tym2019