Faliraki
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko plaży oraz blisko centrum. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bardzo miła obsługa i animatorzy. Pokoje przestronne i czyste. Okolica również piękna. Na pewno tu kiedyś wrócę. Polecam :)

Dziękujemy, 100karolinak
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny, nowy hotel, wszędzie blisko zarówno do pięknej plaży jak i centrum. Odwiedziłem go razem z dziewczyną, polecamy wszystkim parą. Bardzo dobre jedzenie, duże, przestronne pokoje, super animatorzy z Polski, personel w recepcji jaki i w restauracji bardzo miły i pomocny.

Dziękujemy, border_97
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel Evita Bay poleciła mi koleżanka, a ja nie zawiodłam się: czystość, przemiły personel, świetne śniadania i obiady, bardzo komfortowe pokoje (sprzątane każdego dnia), korzystna lokalizacja- bardzo blisko do plaży. Obiekt bardzo zadbany.
Miejsce to sprawdzi się świetnie na wakacje z dziećmi- wspaniali animatorzy z głowami pełnymi pomysłów.
Polecam :)

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, dużo jedzenia. Hotel blisko blisko centrum, fajna baza wypadowa do zwiedzenia całej pięknej wyspy. Pokoje czyste, zero robactwa. Obsługa bardzo miła, grzeczna i zawsze pomocna. A dodatkowo bardzo ładni i fajni animatorzy. Polecam gorąco!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, _wi_tym2019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, idealny dla par lub rodzin z dziećmi. Blisko centrum oraz plaży, można wszędzie dojść na nogach. Hotel oraz miasto można roznież traktować jako punkt startowy do zwiedzania wyspy. Super mili animatorzy, którzy nie dawali się nudzić. Polecam

Dziękujemy, majster09