Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, dużo jedzenia. Hotel blisko blisko centrum, fajna baza wypadowa do zwiedzenia całej pięknej wyspy. Pokoje czyste, zero robactwa. Obsługa bardzo miła, grzeczna i zawsze pomocna. A dodatkowo bardzo ładni i fajni animatorzy. Polecam gorąco!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, _wi_tym2019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, idealny dla par lub rodzin z dziećmi. Blisko centrum oraz plaży, można wszędzie dojść na nogach. Hotel oraz miasto można roznież traktować jako punkt startowy do zwiedzania wyspy. Super mili animatorzy, którzy nie dawali się nudzić. Polecam

Dziękujemy, majster09
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel na bardzo wysokim poziomie, piękna plaża przy hotelu, codziennie sprzątany. Jedzenie pyszne i bardzo różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Fajna baza wypadowa do zwiedzania wyspy i super animacje. Bardzo mili animatorzy, pozdrowienia dla Patryka :) Polecam ten hotel:)

Dziękujemy, omrozz
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel warty polecenia! Położony blisko plaży, extra basen, pokoje czysciutkie! Pyszne jedzenie w hotelowej restauracji, super animatorzy! Idealne miejsce na wypoczynek. Na pewno wrócimy na kolejny urlop

Dziękujemy, monnie_ha
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjazny. Położony nie daleko miasta w górzystym terenie. Spędziłam tam wspaniały urlop ze znajomymi. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Wspaniały Personel który zawsze pomoże i zorganizuje dla swoich gości wszystko czego tylko zapragną. Pozdrowienia dla Nino. Polecam serdecznie

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, emicuk