Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel składa się z kompleksu budynków. My mieszkaliśmy w najnowszym, co wcale nie oznacza najwyższego standardu. W łazience brakowało wieszaka na ręczniki i papier toaletowy. Codzienne sprzątanie nie wiąże się niestety z wymianą ręczników i otrzymaniem kosmetyków - warto zabrać swoje. Przy basenie jest sporo leżaków i parasoli. Jedzenie tłuste i ciężkie, na prawdziwe greckie jedzenie trzeba się wybrać do tawerny. Położenie przy górach, po których spacerują dzikie pawie - słychać je w ciągu dnia, co dodaje uroku pobytowi. Blisko co plaży i centrum Faliraki. W hotelu ok. 80% gości to Polacy, więc swobodnie można rozmawiać z innymi gośćmi w ojczystym języku. Genialni animatorzy, szczególnie Ola i wieczorne atrakcje dla dorosłych. Obsługa jest pomocna i zawsze uśmiechnięta.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najnowsza część wcale nie jest najlepiej wyposażona
Dziękujemy, anetsk
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Holel oddalony od morza i miasta Bardzo daleko .Jedzenie monotonne nie doprawione codziennie to samo na śniadanie obiad i kolację. Muzyka codziennie bardzo głośno całą noc, byliśmy z wnukiem nikt nie mógł spać . Sprzątanie takie sobie jak mają humor.Nie Polecam kto chce odpocząć !! Bez Pseudo Polskiej Zabawy napewno to nie 4 gwiazdki

Dziękujemy, kaskachmiel
Zrecenzowano: 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny jedzenie dobre obsługa hotelu bardzo mila a szczególnie Nino;) animacje dla dzieci dwa razy w ciągu dnia kids club.do miasta 15 min na piechotke i nad morze tyle samo .hotel godny polecenia .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, V5912BXagnieszkak
Zrecenzowano: 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam w 100%. Świetna atmosfera, wspaniali ludzie i genialni animatorzy, w szczególności Nino i Lara :) hotel dość blisko plaży, na jego terenie 2 spore baseny w tym jeden ze zjeżdżalniami. Odpowiedni zarówno dla dzieci, dorosłych i dla młodzieży :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata W
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam Zumbę, cały czas coś się dzieje Nicki Bille Nielsen dobrze się bawił po wyjściu z wiezienia . Idealne miejsce na spędzenie wakacji z przyjaciółmi. Fajne kluby oraz ciekawe miejsca do zwiedzenia .

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 518bartekf