Aquarium Of Faliraki (Aquaworld)
Aqua

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
Natalia S
Przemiły pan sprzedający bilety

Zrecenzowano: 23 września 2018
wajek
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bałam się z niektórych ślizgawek zjeżdżać, natomiast obsługa jest super, ratownicy bardzo są zaangażowani w swoją pracę.

1  Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

mozna w nim zobaczyc zwierzątka wyłowione z morza w Faliraki
Nie duże skladajace sie 3 małych pomieszczen wypełnionych akwariami z małymi rybkami-najwieksza ok 30 cm
bilety po 5 i 3euro

Dziękujemy, rafal l
Zrecenzowano: 23 września 2018

Nie jest to jakieś przeogromne oceanariom, ale warto zwiedzić. Bardzo miły pan sprzedający bilety. Wszedł z nami, próbował opowiadać coś o stworzeniach w akwariach. Z konwersacji niewiele wyszło, ale np. kazał mi włożyć rękę do akwarium z ośmiornicą. Wrażenie niesamowite jak złapała mnie macką za palec. Żonie i mi podał płaszczkę do pogłaskania. Stworzenie to ma bardzo delikatną i przyjemną w dotyku skórę. Takich rzeczy nie dowiedzielibyśmy się oglądając te zwierzaczki tylko przez szybę. Po zakończeniu zwiedzania dostaliśmy jeszcze od pana biletera po muszelce na pamiątkę. Bardzo fajnie spędzony czas.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, wajek
Zrecenzowano: 3 września 2018

Z zewnątrz może nie tak fajnie jak w środku.
Choć zapach nie powala ale atrakcje tak
Ludzie z pasją
Wrażenia super
Polecamy w szczególności rodzinom z dziećmi

Pozdrawiam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Basista36
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Małe niepozorne miejsce w którym możemy zobaczyć ciekawe stworzenia mieszkające w morzach i oceanach. Istnieje możliwość dotknięcia płaszczki i małego rekina. Właściciel opowiada o zwierzętach. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin R