100% POLECAM

Zrecenzowano: 27 września 2018
szymgra
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 28 maja 2019

Wybrałem Big Fish bo szybko odpowiedzieli na maila i mieli najlepsze ceny w Faliraki. Szybko przekonałem się że była to dobra decyzja. Profesjonalne podejście i bardzo sympatyczni ludzie. To był pierwszy raz z nurkowaniem i na pewno będą następne.
Na minus długie czekanie po nurkowaniu aż zwiną sprzęt i słaba jakość zdjęć. Jeżeli instruktorzy czytają to czas zainwestować w lepszy aparat. Dobre zdjęcia z nurkowania to najlepsza dla Was promocja a jest co polecać :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Jarosław L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PanosA146, Διευθυντής, Big Fish Dive CenterOdpowiedź udzielona 28 maja 2019

Hi Jarek!

Thank you mate!
We will be happy to see you again!

Zrecenzowano: 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, pełen profesjonalizm, bezpieczne zejścia, nawet dla kogoś kto robi to pierwszy raz. Niezapomniane widoki, luźna atmosfera.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, sylvesterteo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PanosA146, Διευθυντής, Big Fish Dive CenterOdpowiedź udzielona 9 października 2018

We Thank YOU BOTH!!!We had great dive time with both of YOU!!

Zrecenzowano: 27 września 2018

Nurkowanie wspólnie z dzieckiem 9 lat w asyście instruktora - bezpieczne, sympatyczne i co ważne dla dziecka z wejściem z brzegu, więc bezstresowo. Sympatyczni ludzie. Polecamy :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, szymgra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PanosA146, Διευθυντής, Big Fish Dive CenterOdpowiedź udzielona 29 września 2018

We Thank YOU alot!!!

Zrecenzowano: 2 września 2018

Było to nasze pierwsze nurkowanie i tak nam się podobało, że postanowiliśmy nurkować jeszcze raz następnego dnia. Za pierwszym razem, nurkowanie było nastawione na pokazanie nam rybek i w ogóle na czym to polega. Za drugim, popłynęliśmy pod małą jaskinię. Zupełnie inne doświadczenie. Bracia, Panagiotis i Spiros, byli bardzo pomocni i wprowadzali luźną atmosferę więc w ogóle się nie stresowałam! Dodatkowym plusem było to, że Panagiotis przyjechał po nas do hotelu. Bardzo polecam! 5 na 5 :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Panos A, Διευθυντής, Big Fish Dive CenterOdpowiedź udzielona 2 września 2018

We Thank you sooooo much for the both dive days!!!!

We had super nice time and dive with both of you!

Zrecenzowano: 21 czerwca 2018

Nurkowanie okazało się być wyjątkowym przeżyciem, co najważniejsze wszystko odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze i bezstresowo. Nasi przewodnicy, okazali się być profesjonalistami, a ich podejście nie było nastawione na masowe robienie kasy, wręcz przeciwnie i mieli indywidualne podejście do każdego z nas. Polecam wszystkim, którzy chcą poducz dreszczyk emocji i zdobyć nowe doświadczenie w świecie podwodnym ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, MarzenaL92
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Panos A, Ιδιοκτήτης, Big Fish Dive CenterOdpowiedź udzielona 22 czerwca 2018

Thank you Marzena!!!Both you and your brother!!!!