Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel położony blisko rozrywkowego Faliraki, bardzo fajny jako baza wypadowa w różne ciekawe miejsca wyspy, lub jako miejsce na błogie wakacje pod palemką nad basenem. Przemiła obsługa. Pokoje zawsze czyste. Może niezbyt duży wybór jedzenia, ale zawsze można znaleźć coś dla siebie. Polecam!

Dziękujemy, Dominik N
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie dobre i dużo, było w czym wybierać. Obsługa naprawdę fajna i miła. Od kucharza który załatwiał nam coś na zawołanie, po barmana do menagera sali który co drugi dzień przybijał mi piątke i pytał co potrzeba i czy wszystko gra. Trafiła nam się nowa, dobudowana część hotelu (White Dream Resort). Czysto, serwis hotelowy codziennie na czas, klmatyzacja, sejf, lodówka, ogródek ala taras. Jacuzzi w starej części. Dwa baseny które robot odkurzał co drugi dzień pod wodą (atrakcja ). Recepcja otwarta i pomocna. Załatwiali co chcieliśmy, nawet pracowała tam polka co było na plus. Bardzo dobra lokalizacja; obok centrum, 10 minut pieszo. Cisza i spokój. Reasumując, polecam. Zasługują na 5 gwiazdek. Nie ma się do czego przyczepić. Tzn. irytowali nas cebulaki, puszczający nad basenem "ona tańczy dla mnie" i "oczy zielone"...

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, dnyd2019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Bardzo czysto, pokoje sumiennie sprzątane kazdego dnia. Smaczne, różnorodne jedzenie. Dobra lokalizacja. Niedaleko do plaży. Dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Chętnie wrócimy ponownie.

Dziękujemy, Sandra1248
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel położenie ma bardzo dobre na małym wzgórzu blisko centrum do miasta Faliraki . Do plaży jakieś 2 km. Recepcję , pokoje , obsługę hotelową , restaurację , bar oceniam bardzo dobrze . Pokoje codziennie sprzątane , wymiana ręczników sprzątanie łazienki itd. Recepcja na wysokim poziomie bardzo pomocni i mili dla gości. Moje wakacje odbywały się pod koniec lipca ,a początek sierpnia 2019.

Bar oraz restauracja super. Szczególnie wyróżniam tutaj moich kolegów barmanów Christosa i Nikosa którzy byli dla mnie bardzo dobrzy . Świetne drinki oraz super mi się z nimi rozmawiało po angielsku .

Pozdrawiam Damian i Paulina

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze widoki pokoje które miały balkony na basen , za to najciszej było moim zdaniem od ulicy pokój na drugim piętrze .
Dziękujemy, Damian_Paulina
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Jesteśmy zadowoleni z pobytu, jedzenie pyszne i urozmaicone. Pokoje czyste personel pomocny w szczególności Pani z recepcji, która mówi po Polsku Pani Anais i gratulujemy Pani Athanasia bardzo dobrze kompetentnego i pomocnego personelu. Na pewno jeszcze tam wrócimy

Dziękujemy, Anna C