Faliraki
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Bardzo czysto, pokoje sumiennie sprzątane kazdego dnia. Smaczne, różnorodne jedzenie. Dobra lokalizacja. Niedaleko do plaży. Dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Chętnie wrócimy ponownie.

Dziękujemy, Sandra1248
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel położenie ma bardzo dobre na małym wzgórzu blisko centrum do miasta Faliraki . Do plaży jakieś 2 km. Recepcję , pokoje , obsługę hotelową , restaurację , bar oceniam bardzo dobrze . Pokoje codziennie sprzątane , wymiana ręczników sprzątanie łazienki itd. Recepcja na wysokim poziomie bardzo pomocni i mili dla gości. Moje wakacje odbywały się pod koniec lipca ,a początek sierpnia 2019.

Bar oraz restauracja super. Szczególnie wyróżniam tutaj moich kolegów barmanów Christosa i Nikosa którzy byli dla mnie bardzo dobrzy . Świetne drinki oraz super mi się z nimi rozmawiało po angielsku .

Pozdrawiam Damian i Paulina

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze widoki pokoje które miały balkony na basen , za to najciszej było moim zdaniem od ulicy pokój na drugim piętrze .
Dziękujemy, Damian_Paulina
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Jesteśmy zadowoleni z pobytu, jedzenie pyszne i urozmaicone. Pokoje czyste personel pomocny w szczególności Pani z recepcji, która mówi po Polsku Pani Anais i gratulujemy Pani Athanasia bardzo dobrze kompetentnego i pomocnego personelu. Na pewno jeszcze tam wrócimy

Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Na Rodos wybraliśmy się z biurem podróży Itaka. Wybór padł na Hotel Blue Kriamos ze względu na opcję 18+. Muszę przyznać,że nie zawiedliśmy się.Cisza i spokój, to główna zaleta tego hotelu. Do hotelu przyjechaliśmy nad ranem,więc uprzedzono nas,że możemy czekać na zakwaterowanie. Pan w recepcji dwoił się i troił aby przydzielić nam od razu pokoje,po kilkunastu minutach udało się i zakwaterowano nas. Pokoje rzeczywiście niewielkie,ale jest w nich wszystko co potrzebne.Szafa bez drzwi, lodówka z lustrem i płatny sejf.Pokoje sprzątane każdego dnia.Leżaki w wystarczającej ilości, jednak Polacy rezerwują je od rana do póżnego popołudnia. Jeżeli chodzi o jedzenie było smaczne i donoszone na biężaco. Do obiadu i kolacji desery i owoce.Obsługa bardzo miła i dyskretna.Zwłaszcza barmani, polecam uzotini i piwo. Warto wybrać się na wycieczki do Lindos i Rodos.Piękne widoki, cudowna pogoda i mili Grecy. A, i koniecznie trzeba wybrać się do zatoki Athonego Quinna z hotelu to około 3 kilometry spokojnym krokiem. Niesamowite widoki. Reasumując, miejsce wypadowe świetne,mili ludzie, cisza i spokój.

Dziękujemy, Aleksandra J
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Na wakacje wybraliśmy się grupa znajomych po zapewnieniach pani z itaki byliśmy świecie przekonani że hotel +16 będzie imprezowy że ludzie nie będą narzekać że jest głośno gra muzyka itp. Szczerze to w CIECHOCINKU STARSI PANSTEO SIĘ LEPIEJ BAWIĄ OGÓLNIE HOTEL 60+ Na miejscu okazało się że nie tltko my zostaliśmy wprowadzeni w taki błąd przez biuro podróży, od samego wejścia Pan na recepcji oburmuszony, co chiwla coś mu nie pasuje pokoje małe i słabe łazienki też porażka, obsługa sprzątająca słaba Zadko kiedy wymieniali ręczniki średnio co 3 dzień o PAPIER do łazienki tzteba było się prosić żenada. Bar co chwila brak lodu, z higiena u nich słabo bez rękawiczek wciskając cytryn z podłogi jak im upadnie, jedzenie to jakaś porażka codziennie to samo przez 12 dni. Zero sprzątania w okol basenu.
NIE POLECAM TEGO HOTELU!
JEDYNIE TO LOKALIZACJA DOBRA.

Dziękujemy, Krysteek93