Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Najgorszy hotel w jakim bylibyśmy!!! Zakwaterowano nas w starym, nieremontowanym budynku bez dzialajacej klimatyzacji, zapach nieprzyjemny, łóżko rozwaliło sie kiedy mąż usiadl na nim. Z lazienki brzydzilam sie skorzystać. Wstydzilabym sie kogokolwiek zakwaterowac w takim pokoju a zaznaczam ze przyjechalismy z malym dzieckiem. Moze pokoje w głównym budynku byly inne ale mimo wszystko wrazenie okropne. Nie zistalismy ani jednej nocy. Nie polecam !

Dziękujemy, DipsyCret
Zrecenzowano: 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Najgorszy hotel,w którym byłam. Chociaż muszę przyznać,że obsluga,a mam na myśli kelnerow,naprawdę miła,pomocna i uwijała się jak mrówki. I to jedyny plus. Na dzień dobry dostaliśmy pokój który wielkością przypominał schowek na szczotki,bez balkonu i sniezacym tv w którym i tak byly tylko dwa kanały,jeden niemiecki drugi francuski. Po naszych próbach otrzymania pokoju za który zapłaciliśmy wlasciel tak się wściekł,że mało nie wybuchnął,co my w ogóle wymyślamy!!?? Zachowanie poniżej krytyki!! Na następny dzień łaskawie dostaliśmy pokój na parterze,z widokiem na wyschnięty trawnik,z balkonem,bez tv,ale za to dwie osoby mogły się w nim pomieścić. Pokoje sprzątane co 2 dni,w miarę solidnie,do plaży jakieś 5-7 min.piechotką,tak samo do miasteczka. Jedzenie paskudne,nic z kuchnia grecka nie ma wspólnego,wszystko rozciapane,albo przesłodzone albo niedoprawione,kawa to jakaś lura. Teren wokół hotelu mocno zaniedbany. Animacje to czasem wieczorne granie na gitarze. I to wszystko,więcej atrakcji nie przewidziano. Szczerze odradzam.

Termin pobytu: grudzień 2017
5  Dziękujemy, figa1232017
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018

Byliśmy na Rodos w lipcu i z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Jedyne co to mały minusik za monotonne śniadania, poza tym na obiady i kolacje spory wybór w tym dania kuchni greckiej. Wszędzie czysto, personel pomocny i uśmiechnięty, pościel zmieniana, ręczniki również. Byłam w hotelach wyższej klasy i bałam się co zastaniemy na miejscu natomiast bardzo pozytywnie byliśmy zaskoczeni. Hotel położony w cichym ale pięknym miejscu, do plaży nie jest jakoś daleko może około 15 minut a może mniej. bynajmniej na pewno wróciłabym jeszcze raz do tego hotelu. Hotel prowadzony jest przez grecką rodzinę, Pan szef robi jak i cały personel robi wszystko żeby goście byli zadowoleni. Jest bardzo ładny basen, sporo lezaków( dla każdego chętnego wystarczy ) i w hotelu było sporo rodzin z dziecmi. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój na parterze z widokiem na basem i lunch bar, ale było cicho i spokojnie
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017

Ogólnie hotel nie był zły i pobyt uważam za udany. Hotel składa się z kilku budynków, basenu i brodzika, restauracji i sklepiku. Pokoje klimatyzowane, sprzątane codziennie, jednak ich największym minusem była łazienka, bardzo mała w której znajdowała się umywalka , wc i prysznic. Prysznic nie miał żadnej kotary czy zamykanych drzwi, przez co przy kąpieli woda leciała na stojący obok sedes i na całą łazienkę. Było to trochę denerwujące, ponieważ kiedy trzecia osoba szła się myć cała łazienka była w wodzie, przez co roznosiło się mokre na pokój. Basen czysty i dosyć duży w najgłębszym miejscu miał 180 cm. Leżaków było dużo i bez problemu w południe czy po południu można było znaleźć wolny dla siebie. Jedzenie w miarę dobre, typowo hotelowe, aczkolwiek nastawione na Anglików. Brak przekąsek między posiłkami (sałatki, frytki kanapki, które bywały w innych hotelach o podobnym standardzie tym bardzie w opcji allinclusive). Koło 17 jest tylko czas na kawę/herbatę z suchymi ciastkami. Drinki bardzo średnie z małą ilością alkoholu. W hotelu jest raz w tygodniu "wieczorek grecki", który w porównaniu z tym co miałam na Zakynthos (pokaz tańców narodowych i taniec zorby w koło basenu z gośćmi hotelowymi) wypadł delikatnie mówiąc baaaardzo cienko (dwóch panów z obsługi wyciągnęło gitary i śpiewali piosenki). Życie w hotelu zamiera o 22 godzinie. Plaża piaszczysta i szeroka znajduje się niedaleko hotelu (najlepiej iść skrótem).

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety hotel byl jedynym minusem naszych wakacji na Rodos. Jedzenie jest niedobre. Przy basenie czuc szambo jak zawieje wiatr (dosyc czesto wieje na Rodos). Grzyb pod prysznicem. Hotel sie chwali ze niedawno byl odnowiony jednak czy polozenie gladzi na doslownie co drugiej scianie to odnowienie hotelu? Brudne toalety przy basenie. Alkohole w all in niedobre a do tego menadzer caly czas pilnuje kelnera zeby za duzo nie nalal.

Termin pobytu: czerwiec 2017
4  Dziękujemy, Karol J