“Najlepsza”
Lydia Restaurant — recenzja

Lydia Restaurant
Nr 5 wśród 31 Restauracje (Adamas)
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza naszym zdaniem restauracja na wyspie
Niesamowite jedzenie, super świetna obsługa
Dobra lokalizacja tuż przy plaży
Polecam praktycznie każde danie
Wszystkie były super
Szkoda, że to ostatni dzień na wyspie, ale jutro postaramy się tu wpaść na chwilę
Super owoce morza super grecka kuchnia z polskim akcentem
Polecamy dla każdego

Dziękujemy, 566leszekz

Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

O Panii Lidii, wiedzieliśmy tyle, że musimy u niej zjeść. Okazało się, że trzeba uwzględnić małą zmianę miejsca i jakieś 500 m piechotką. Ale to nic..Lidia wraz z fantastyczną obsługą ( całuski dla chłopaków) przyjęła nas jak dawno nie widzianą rodzinę. Wszystko co zaserwowała było boskie ( jak na Grecję przystało) Cudowne owoce morza, muska palce lizać.. mhm . Spróbujcie sobie wyobrazić zalety polskiej kuchni z greckimi produktami . Takie rzeczy tylko u Lidii. Dziękujemy Kochana

1  Dziękujemy, dorkola
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Lydia Restaurant - to doskonała kuchnia, świetna lokalizacja, znakomita obsługa i piękny wystrój!

Można poleżeć na plaży na leżakach z restauracji... można wykąpać się w czystej, ciepłej i spokojne wodzie... a po odpoczynku - zjeść wyśmienite jedzenie u Lidki. Wszystko w jednym miejscu!

Szczególnie polecam ośmiorniczki i kalmary, nadziewane papryki oraz sałatkę szefa kuchni. PYSZNOŚCI!

Pływamy w rejsach po Grecji od wielu lat i jedliśmy w niejednej tawernie greckiej... i proszę mi wierzyć - w Lydia Restaurant wiedzą jak to się robi!!!

Dodatkowo są tutaj darmowe prysznice z ciepłą wodą dla żeglarzy!!!

2  Dziękujemy, Sunshine805224
Zrecenzowano 24 maja 2017 z urządzeń przenośnych

W życiu nie spotkałam takiej wyśmienitej kuchni Greckiej jaką tutaj oferują. Wspaniała rodzinna atmosfera.Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam osobą które jeszcze tego miejsca nie znają.

Dziękujemy, Sylwia F
Zrecenzowano 15 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w Grecji, fantastyczne przekąski, owoce morza petarda, wino wyśmienite, atmosfera boska. W bonusie dla żeglarzy są dostępne prysznice.

1  Dziękujemy, DarekVice

Lydia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lydia Restaurant? Podziel się wrażeniami!