“Spektakularna kolacja”
Lydia Restaurant — recenzja

Lydia Restaurant
Nr 5 wśród 31 Restauracje (Adamas)
Zrecenzowano 15 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w Grecji, fantastyczne przekąski, owoce morza petarda, wino wyśmienite, atmosfera boska. W bonusie dla żeglarzy są dostępne prysznice.

1  Dziękujemy, DarekVice

Zrecenzowano 13 maja 2017

Wspaniała, rodzinna atmosfera oraz doskonałe greckie jedzenie. Spędziliśmy miły wieczór patrząc na zachodzące słońce i delektując się daniami kuchni greckiej przy greckim winku. Szczerze polecam.

1  Dziękujemy, robertwozniak
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacja.smacznie jak w niebie.duży wybór,przemiła obsługa,położenie optymalne,5 minut od mariny.polecam szczególnie lubiącym porcję dla głodnych.

1  Dziękujemy, Tadeusz B
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

dobra ryba. smażone krewetki. ogólnie wszystko dobre. miejsce prowadzone przez polkę, rodzinnie.
polecam

Dziękujemy, Tom B
Zrecenzowano 26 marca 2017

Restauracja położona z dala od centrum Adamas, Piękne miejsce z widokiem na morze .Z obsługa bardzo sympatyczną ,można rozmawiać po angielsku grecku i po polsku :) Jedzenie jest Super ,które przygotowuje polka pani Lidia , po posiłku można się także zrelaksować w zaciszu na leżakach.;)

Dziękujemy, Viktoria P

Lydia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lydia Restaurant? Podziel się wrażeniami!