“doskonałe greckie jedzenie”
Lydia Restaurant — recenzja

Lydia Restaurant
Nr 5 wśród 31 Restauracje (Adamas)
Zrecenzowano 13 maja 2017

Wspaniała, rodzinna atmosfera oraz doskonałe greckie jedzenie. Spędziliśmy miły wieczór patrząc na zachodzące słońce i delektując się daniami kuchni greckiej przy greckim winku. Szczerze polecam.

1  Dziękujemy, robertwozniak

Zrecenzowano 30 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacja.smacznie jak w niebie.duży wybór,przemiła obsługa,położenie optymalne,5 minut od mariny.polecam szczególnie lubiącym porcję dla głodnych.

1  Dziękujemy, Tadeusz B
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

dobra ryba. smażone krewetki. ogólnie wszystko dobre. miejsce prowadzone przez polkę, rodzinnie.
polecam

Dziękujemy, Tom B
Zrecenzowano 26 marca 2017

Restauracja położona z dala od centrum Adamas, Piękne miejsce z widokiem na morze .Z obsługa bardzo sympatyczną ,można rozmawiać po angielsku grecku i po polsku :) Jedzenie jest Super ,które przygotowuje polka pani Lidia , po posiłku można się także zrelaksować w zaciszu na leżakach.;)

Dziękujemy, Viktoria P
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Świeże, pyszne, duże porcje, przepięknie podane. Pani Lydia zna się na rzeczy, wie co dobre Mniam! Polecam ośmiornice. Najlepsza restauracja na Milos. Poza tym, przepiękny widok na plażę.

Dziękujemy, EwaR1065

Lydia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lydia Restaurant? Podziel się wrażeniami!