“Polecam Najlepsza na Milos”
Lydia Restaurant — recenzja

Lydia Restaurant
Nr 5 wśród 31 Restauracje (Adamas)
Zrecenzowano 26 marca 2017

Restauracja położona z dala od centrum Adamas, Piękne miejsce z widokiem na morze .Z obsługa bardzo sympatyczną ,można rozmawiać po angielsku grecku i po polsku :) Jedzenie jest Super ,które przygotowuje polka pani Lidia , po posiłku można się także zrelaksować w zaciszu na leżakach.;)

Dziękujemy, Viktoria P

Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Świeże, pyszne, duże porcje, przepięknie podane. Pani Lydia zna się na rzeczy, wie co dobre Mniam! Polecam ośmiornice. Najlepsza restauracja na Milos. Poza tym, przepiękny widok na plażę.

Dziękujemy, EwaR1065
Zrecenzowano 17 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Udając się do Lydia Restaurant wiedzialam, że zjemy coś dobrego, ale potrawy ktorych próbowaliśmy przeszły moje oczekiwania! Cudowne miejsce, profesjonalna obsługa, a przede wszystkim pyszne jedzenie! Szczerze polecam. Lidzia jest królową gastronomii.

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 12 marca 2017

Bardzo miła atmosfera, jedzenie pyszne, niedrogie. Obsługa bardzo pomocna. Serdecznie polecam restauracje, na pewno odwiedzę ją ponownie.

Dziękujemy, Wiktoria K
Zrecenzowano 5 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepszy wyjazd mojego życia. Wraz ze znajomymi będziemy długo go wspominac ;))
Przemiła obsługa, a to zawsze ma dla mnie ogromne znaczenie! :)

Dziękujemy, Ola Ś

Lydia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lydia Restaurant? Podziel się wrażeniami!