Zrecenzowano: 25 lipca 2018

Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania. czysto, porządek, pokoje duże, sprzątane, wygodne. Może poza rozjeżdzającymi się łóżkami :) All inclusive na przyzwoitym poziomie - śniadania monotonne, ale do pozostałych posiłków nie mam zastrzeżeń. drinki wspaniałe. Infrastruktura hotelu dostosowana do różnych potrzeb i gustów. Kilka zadbanych basenów, piękna roślinność. Na szczególną uwagę zasługuje bar przy basenie i polska barmanka Marta - dziewczyna cudowna, pomocna, życzliwa i profesjonalna!!! Do tego bardzo dbająca o porządek i czystość baru. Rewelacja! Minusy hotelu to płątne leżaki na plaży, ale przede wszystkim płatny bar na plaży. Trochę też brakuje basenu typowego dla dzieci z choćby 1-2 niewielkimi zjeżdżalniami. Poza tym super. Słowem spędziliśmy tam beztroskie, rodzinne wakacje.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, agnieszka h
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sofia K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Porto Platanias Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 28 lipca 2018

Dear agnieszka h,

Thank you for your time in posting your feedback in regards to your stay in Porto Platanias.We are more than delighted that your stay in Porto Platanias was up to your standards and that you are satisfied with all our facilities ,services and staff !

It will be our pleasure to pass your warm review to Marta !

Thank you for sharing your kind feedback with other travelers and we hope that we will have the chance to welcome you back again and offer you the best time ever!

Best Regards

Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Hotel b. dobry, czysty ! Jedzenie wyśmienite, świeże i urozmaicone ! Jednak na szczególna uwagę zasługują animatorzy, którzy sprawiają, że pobyt mija na świetnej zabawie ! Dziękujemy Patrikowi, który sprawił, że czuliśmy się jak w domu i Marysi i Gosi z Grecosa, które skradły serce naszej córeczki i nauczyły ja pływać !!!
Dziękujemy i polecamy wszystkim ten hotel ! Izabela, Adam i Julia !
Do zobaczenia

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, izabela430
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sofia K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Porto Platanias Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Dear izabela430,

Dziękujemy za hojne opinie na Tripadvisor dotyczące pobytu w Porto Platanias. Cieszę się, że twój pobyt tutaj był wspaniały i podobał się nasz zespół animatorów!

Naprawdę mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność zobaczyć cię wkrótce w naszym hotelu!

Nasze najgorętsze pozdrowienia!

Zrecenzowano: 28 czerwca 2018

Hotel b.dobrej klasy, plaża rzut beretem, bardzo ładne 5 basenów, bezpłatny parking vis a vis wejścia, znakomite jedzenie.
Animatorzy na poziomie, zachęcają gości do aktywności typu tenis stołowy,waterpolo, dart, boccia, aquagym itp. Kontaktowi , znający każdy język , również polski, bo to Slowacy - Egor,Patrick i Victoria z Łotwy.
W hotelu reagują na prośby, od zgłoszenia minęło kilkanaście minut i już wymienili 18-letniej corce zbyt małą dostawkę na pełnowymiarowe łóżko. W dniu przyjazdu ok. północy czekała na nas w lodówce sałatka grecka. Mozna rezerwować w ciemno, ja znalazłem bardzo dobrą cenę na roomdi.com za pośrednictwem trivago.

Marek/Wroclaw/Poland

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Mark2822014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sofia K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Porto Platanias Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2018

Dear Mr Marek,

First of all, we would like to warmly thank you for taking your valuable time to write such a detailed review in regards to your stay in our hotel.We are satisfied that you were pleased from our staff service and our breakfast facilities to our Housekeeping!
Our Animation team will very much appreciate your warm words and i am happy that i will personally inform them about that!

We hope we have the opportunity to welcome you again next year!

Our Warm Regards

Zrecenzowano: 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, kolacje bardzo oryginalne, super atmosfera, piękne morze i plaża, ogromny basen, cudowni animatorzy i animacje, wszyscy są uśmiechnięci i niesamowicie mili Na pewno wrócę do tego hotelu

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, anulkaasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sofia K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Porto Platanias Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2018

Dear anulkaasz,

We highly appreciate your comments and feedback provided to us on Tripadvisor. I was delighted to hear that you enjoyed your holidays with us. I will pass to our Restaurant & animation team your great comments , as they will be very happy to hear the appreciation of their hard work.
We pride ourselves on our service and how we look after our guests. We want them to feel at home from the moment they arrive so I am delighted that we achieved this goal.

Thank you once more for your great rated feedback and I do hope we have the pleasure of your company again soon.

Best regards

Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Plusy:
- ładna plaża przy hotelu
- miła obsługa
- duże pokoje, codziennie sprzątane, czyste łazienki (mieliśmy pokój bez widoku na morze)
- smaczne, urozmaicone jedzenie
- 2 duże baseny
- w centrum miasteczka, jest gdzie wyjść wieczorem, czy to na imprezę, czy do jakiejś greckiej knajpki
- dobra baza wypadowa- blisko przystanek autobusowy

Minus;
- animacje głównie pod kątem dzieci
- hotel zamierał o godz. 23, mało rozrywek i animacji w ciągu dnia dla dorosłych

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Agnieszkaa85

Dear Agnieszkaa85 ,

First of all, we would like to thank you for choosing Porto Platanias Beach Resort & Spa for your accommodation in Crete and for your kind comment on Tripadvisor!
Our hotel aims to provide a truly unique experience and we are thrilled that we were able to exceed your expectations!
We would like also to assure you that we will consider your remarks about the animation -entertainment program which starts from 10:00 with the mini kids klub and ends at 21.40 with our night events and has varius options for small children to adults.
Next time you visit us please have a look on the information board!

We look forward to welcoming you back to our hotel in the future

Best regards