“Pyszna i świeża rybka”

Smażalnia Ryb "U Grety"
Nr 5 wśród 9 Restauracje (Okuninka)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo fajna smażalnia. Pyszne a przede wszystkim świeże ryby. Jedliśmy miętusa - rewelacja. Był dobrze usmażony, bardzo smaczny. Frytki i surówki super. Miła obsługa. Gorąco polecam i na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy.

Dziękujemy, 76arkadiusz
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna smażalnia. Pyszne rybki. Jedliśmy miętusa, łososia. Były dobrze usmażone, chrupkie, bardzo smaczne. Bardzo smaczne były również frytki. Jedynie żurek taki sobie, trochę wodnisty (mało wsadu). Obsługa bardzo miła. Po sąsiedzku są dwie inne smażalnie, ale U Grety jest zawsze najwięcej ludzi, bo jedzenie jest najlepsze i chyba najtańsze. Gorąco polecam.

Dziękujemy, 530mirekt

Smażalnia Ryb "U Grety" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Okuninka, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb "U Grety"? Podziel się wrażeniami!