“Polecam.”
Mała Sycylia — recenzja

Mała Sycylia
Nr 3 wśród 8 Restauracje (Okuninka)
Zrecenzowano 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę smaczne własnoręcznie robione lody i kawa. Najlepsza lodziarnia nad J.Białym!!! Może jeszcze tylko gofry dorzucić do menu.

Dziękujemy, Krzysztof Ż
Zrecenzowano 11 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne lody nakładane łopatką a nie taka zwykła "gałka"(Nad J. Białym chyba są 3 "takie" lodziarnie). Lody robione własnoręcznie (z rozmowy wynikało że przepisy z Sycylii) a nie przekładane z pojemników z hurtowni. Obsługują zawsze dwie osoby, Pan Sycylijczyk oraz Polka. Chociaż Sycylijczyk mówi bardzo mało po polsku ale bez problemu się dogadasz jakie lody chcesz. Obsługa bardzo bardzo miła. Za muszelkę dla półrocznego syna nie musiałem nic dopłacać (mania 0.50zł wszędzie). POLECAM. Są trzy rozmiary lodów, ceny naprawdę przystępne

Dziękujemy, Kaja Ż

Mała Sycylia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włodawa, Województwo Lubelskie

Włodawa, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Mała Sycylia? Podziel się wrażeniami!