“Filet w sosie”
Karczma Pod Strzechą — recenzja

Karczma Pod Strzechą
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Kraczkowa)
Zrecenzowano 14 września 2019

Filet w sosie ochydny frytki ok sos beznadziejny kucharka tak krzyczy na dziewczyny ze zmywaka ze wszystko slychac na sali ogolnie a szczegolnie nie polecam gdy jest ta kucharka.

Dziękujemy, Dominik N

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Zamówiliśmy makaron z łososiem który był super podany a smakował jeszcze lepiej. Stosunek jakości do ceny 10/10. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Restauracja wita czekadełkiem i żegna lampką bardzo dobrego cydru co dodatkowo dopełnia wrażenie, że gość jest tutaj stawiany na pierwszym miejscu.

Dziękujemy, PanBx
Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie. Duze ładnie podane porcje. Mila obsluga. Duzy parking i latwy dojazd. Jak sie nie da zjesc to mozna poprosic o pudelko na wynos.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dania z grilla, na widoku! Pani nakłada od razu! Witryna surówek dobrze wyposażona, każdy wybierze co chce. Jest też menu, tradycyjne polskie potrawy. Wnętrze jak w starej chacie, Samoobsluga.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, buny6869
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam. Karczma czynna całą dobę. Jadłem golonkę smacznie przyrządzoną podgotowaną podpieczoną i na koniec na chwilę rzuconą na ruszt. Do tego kapusta biała zasmażana i pieczone ziemniaczki. Pyszne. Obsługa miła, z uśmiechem szybko realizuje zamówienie

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 885henrykk

Karczma Pod Strzechą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraczkowa, województwo podkarpackie

Łańcut, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Pod Strzechą? Podziel się wrażeniami!