Zrecenzowano: 1 września 2019

Miejsce pięknie położone i to tyle... Czekaliśmy godzinę na możliwość złożenia zamówienia i się nie doczekaliśmy... Najpierw, mimo próśb, menu dostaliśmy po 20 min, potem 40 min czekaliśmy aż będziemy mogli złożyć zamówienie. W końcu wyszliśmy z karczmy. Przed nami zostały obsłużone dwa stoliki z gośćmi, którzy przyszli do karczmy po nas. Czas oczekiwania na obsługę poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Dziękujemy, Tomek M
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Urzekły nas widoki i sam obiekt. Miejsce piękne. Postanowiliśmy zjeść obiad. Panie kelnerki bardzo miłe. Niestety później było gorzej. Oczekiwanie na potrawy- bardzo długie a tłumów nie widać było. Schab z sosem grzybowym- okropność- grzyby kwaśne jakby wyłowione z zalewy octowej bez żadnej śmietany czy sensownego sosu. Buraczki chyba też ze słoika bo równie octowe.Frytki niedopieczone- ogólnie kiepskawo.Zgłosiliśmy problem Pani nas obsługującej ale nikt nie wyszedł z nami porozmawiać. Pierwszy raz piszę niepochlebną opinię ale tu zasłużona. Szkoda bo pozostał niesmak a miejsce z widokiem do którego chciałoby się wracać.

Dziękujemy, Mysza123
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Jedzenie jak jedzenie. Po pierwsze do stolika z 9 osobami podano 2 karty. Następnie brak wyboru w przypadku osób niejedzących mięsa- tylko jedno danie naleśniki z twarożkiem, czy dla dzieci, dania regionalne Ok, za co 3 gwiazdki ale do wyboru tylko wyimaginowane potrawy z nieznanymi składnikami, wszystko mięsne, słaby wybór dań za to duży wybór bagatela 130 win!! po zapytaniu obsługi o składniki dania- również nieznajomość karty! Cena nie adekwatna do ilości ponieważ porcje jak na przystawkę,a cena maksymalna. Stałam dłuższy czas przy barze aby poprosić o rachunek ale mimo 3 osób przy barze-nikt nie zwracał na mnie uwagi.
Na paragonie powbijane dziwne nazwy, nic nie zrozumiałe ! Warto się wybrać dla widoku i pysznego wina.

1  Dziękujemy, mili892017
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli lubisz podróże. Kulinarne podróże. To musisz tu być. Kuchnia fenomenalna.Dania regionalne w ultra nowoczesnym stylu. Jadłem burgera z Angusa sezonowanega na proziaku. Dodam że Angusa mają z własnej hodowli i dodam że kucharz jest fenomenalny. Połączenie najlepszych regionalnych składników z tradycją to sztuka. Rodem z najlepszych restauracji. Przepięknie podane. Do tego podają swoje piwo. Tak mają swoje piwo Ostoja bieszczadzki pils. Jak by ktoś chciał to mają niespotykanie bogatą kartę win. Jeżeli ktoś lubi kawę to też mają kawę która wygrała jako najlepsza kawa espresso w 2019. Jaka to kawa nie napiszę. Znawcy kawy wiedzą. O widoku nie wspomnę. Dodam tylko że jest to punk widokowy .Teren Natura 2000( stąd do granicy zaczynają się prawdziwe dziewicze Bieszczady) nie Polańczyk nie Solina. Wg mnie jest tu najpiękniejszy widoku na jezioro Solińskie.

Dziękujemy, ssQ3270NB
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce piękne, a że wynajmowaliśmy domek tuż obok karczmy - postanowiliśmy zajrzeć tam na obiad.
Jedzenie było smaczne, ale porcje bardzo (!) małe (przystawka+zupa+danie główne+deser+piwo - takie połączenie dało poczucie braku głodu ;) nie jakiejś przesadnej sytości). Ceny normalne, zwłaszcza jak na miejsce wokół którego nie ma konkurencji. Normalne w kierunku wysokich.
Jednak jeśli chodzi o obsługę... chyba nie byli przygotowani na gości w majówkę. Albo w ogóle. Długie oczekiwanie na kartę (wejście do karczmy jest ignorowane), potem dramatycznie długie oczekiwanie na jedzenie (a sala wcale nie była pełna, kilka zajętych stolików). Przystawki podano nam równocześnie z zupą. Zamówienia niepełne, trzeba było powtarzać kilka razy i dopominać się np o jedno brakujące piwo. Albo o sztućce (jedna z kelnerek posprzątała sztućce w czasie, gdy czekaliśmy na posiłek i zostawiliśmy na chwile rzeczy przy stoliku i poszliśmy na taras - potem wygłodniali siedzieliśmy przed stygnącymi talerzami, bo przyniesienie nowych sztućców wcale nie trwało krótko). Nie wróciłabym tu, chociaż jedzenie było generalnie smaczne. Bez jakiś wybitnych zachwytów, ale podane ładnie (w sumie zupełnie nie w klimacie karczmy, a restauracji) i w smaku ok. Może poza zupami, bo te nie zachwyciły a kelnerka mówiąc o nich raczej zbudowała inne wyobrażenie ;).

Jak ktoś jest blisko - można sprawdzić. Specjalnie z trasy bym nie chciała tu zjeżdżać.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, kasias656