“Toskańska uczta!”
La Sosta di Pio VII — recenzja

La Sosta di Pio VII
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016

Jedna z najciekawszych restauracji jakie odwiedziłem we Włoszech. Ciekawa historia miejsca. Wspinała kuchnia. Zaproponowano nam menu degustacyjne, próbowaliśmy wszystkiego po trochu. I wszystko było dobrze. Spędziliśmy tam sporo czasu, zaprzyjaźniliśmy się z kelnerami i właścicielem. Atmosfera cudowna, jedzenie rewelacyjne. Łatwy dojazd, dobry parking, czasem problem ze stolikami. Warto zarezerwować stolik. Restauracja czynna od 19. Więcej można poczytać w przewodniku Ani Muchy ;)

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Marcin B

Zrecenzowano 9 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj była nasza pierwsza wizyta w "La Sosta" ale napewno nie ostatnia...
Zawsze jak będziemy w okolicy to przyjdziemy na pyszne jedzenie.

Termin wizyty: listopad 2015
1  Dziękujemy, grzegorzk117
Zrecenzowano 4 października 2015

Do restauracji trafiliśmy czytając recenzje innych użytkowników Tripadvisor i się nie zawiedliśmy. Tak wspaniałego jedzenia nie jedliśmy nigdzie indziej, w czasie naszego dwutygodniowego pobytu we Włoszech. Wszystkie potrawy, które zamówiliśmy były bardzo smaczne, szczególnie mięso po toskańsku, które rozpływało się w ustach. Obsługa bardzo pomocna zarówno w doborze jedzenia jak i win, których wybór w karcie jest bardzo duży. Ciekawostką może być fakt, iż jeden z kelnerów mówi po polsku, dzięki czemu można lepiej podpytać się o wszystkie dania. Przed przyjazdem lepiej zrobić rezerwację, gdyż obłożenie jest spore. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Krzysztof Z
Zrecenzowano 30 września 2015

Jedno z najlepszych miejsc do jedzenia w całej Toskanii. Absolut jeśli chodzi o osławioną Fiorentinę - kierujących się tą recenzją bardzo proszę o nie upieranie się przy "medium", zdajcie się po prostu na ekipę La Sosty, efekt przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania. Miejsce do którego nie sposób, nie wrócić, chociażby w marzeniach ...

Dziękujemy, aart77
Zrecenzowano 24 września 2015 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce z charakterem, ale bez zadęcia. Pyszne jedzenie! Jeden z kelnerów całkiem nieźle mówi po polsku (jego matka jest Polką)

Dziękujemy, Piotr M

La Sosta di Pio VII — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

San Gimignano, Province of Siena
Barberino Val d'Elsa, Province of Florence

Poggibonsi, Province of Siena
San Gimignano, Province of Siena

Poggibonsi, Province of Siena
Certaldo, Province of Florence

Byłeś(-aś) w La Sosta di Pio VII? Podziel się wrażeniami!