Niestety nie polecam tego hotelu , byłam tylko w 2 hotelach 3 * i ten jest najniższy poziomem ( Egipt i Tunezja). Bufet mizerny 1 lub 2 rodzaje mięsa na obiad i kolację warzywa ciągle te same 1 rodzaj owoca na posiłku ciasta jakieś tylko babkowe i sporadycznie , kawa tylko na śniadaniu (2 godziny) i w barze (jedynym na cały hotel!) też 2 godziny.( potem za 3 € ) . Ciasno podczas obiadów i kolacji i kolejka po jedzenie !Zdjęcia tu widoczne z fotoshopa lub z czasów świetności która nie wątpliwie miała miejsce.Pokój nasz był ok (tylko woda ciągle z ubikacji chyba i mokro ciągle) znajomi mieli pajeczyny w klimatyzacji i lampki przy łóżku z owadami zdechłymi.Jak wspomniałam bar tylko 1 przy basenie , z naszego pokoju ( znajdował się za ulicą od hotelu z recepcją) mieliśmy do niego dosyć daleko. Widać że hotel kiedyś miał dużo więcej gości po zamkniętych pawilonach chyba z barami. Z pozytywów coś :barmanka Tatiana fajowa babeczka!!! , goscinni gospodarze w restauracji witali gosci codziennie bardzo serdecznie !Do plaży dosyć daleko ale jestesmy w samym centrum nadmorskim pełno kafejek , restauracji i sklepików i spacer był miły. Plaża piękna ! Kreta jest piękna polecam ale do tego hotelu nie pojadę !

1  Dziękujemy, Kasia P
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Moją opinię zacznę od minusów.Słabe alkohole w opcji all inclusive.Łazienki ze słabym odpływem .Teraz plusy:bardzo dobre jedzenie,świetna lokalizacja ale nade wszystko wspaniali ludzie pracujący w hotelu życzliwi uśmiechnięci bardzo serdeczni a atmosferę zawsze tworzą ludzie Dlatego serdecznie polecam ten hotel
Barbara z mężem

2  Dziękujemy, basiabas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fanisfler, Ιδιοκτήτης, Triton HotelOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Dear Roving06990362488,

We are very pleased you enjoyed your holidays and for writing these kind words for our staff. It means a lot to us.
We wish you a great summer and we hope to see you again.

Best regards,

Eleftheria Flerianou

Hotel Manager

Zrecenzowano: 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. W Hotelu Triton spędziłam pierwsze wakacje na Krecie. Było to kilka lat temu. Hotel skromny,skromne jedzenie. Jeden basen (bez miejsca dla maluchów), na którym bez rezerwacji ręcznikiem wiecznie brakowało leżaków. Jedzenie ok, ale wybór mały. Z owoców tylko arbuzy, jakieś ciasto ew.galaretka. Za to w barze - super barmani i dobry alkohol, mimo że wybór też w sumie skoromny. Do plazy z 5 minut spacerem, plaża cudowna, piaszczysta, szeroka, woda cuuudowna. Ogólnie wakacje spoko, ale hotel raczej dla młodzieży, ludzi cieszących się pogodą, opalaniem lub traktujących hotel jako bazę wypadową.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, lezynskam
Zrecenzowano: 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje o bardzo niskim standardzie, ubogie all inclusive otwarte tylko do 22, a przekąski to suche ciastka podane do kawy, nieprzyjemny barman, mały basen, mały wybór jedzenia średniej jakości. Nie polecam tego miejsca i uważam, że cena nie jest tego warta!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Tygrysek
Zrecenzowano: 26 listopada 2018

Chyba jedynym plusem tego hotelu jest odległość do centrum i na plaże. Za plus moge jeszcze uznać część obługi hotelu.

Natomiast minusów jest wiele. All inclusive to porażka kompletna. Posiłki - prawie codzienie to samo (minimalne zmiany). Jedynym owocem jaki był podawany był arbuz. Jakoś jedzenia na niskim poziomie. Jeżeli chodzi o pokój - bardzo, bardzo niski standard. Sprzatanie pokoju również pozostawia dużo do życzenia.
Barman w barze przy basenie tragedia!

Drugi raz bym tam nie pojechała! NIE POLECAM!

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Ola Ł