Na bardzo duży plus:
- bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i bezpłatnymi leżakami
- bardzo dobra kuchnia z dużą ilością lokalnego jedzenia. Dużo owoców i ciast
- bardzo czysto - hotel sprzątany od rana do wieczora cały czas
- pomocna obsługa i recepcja
- sympatycznie urządzona patio restauracji
- bardzo dobre, bezpłatne WIFI na terenie całego hotelu
Konkretnych minusów nie widzę.
Pobyt bardzo udany, zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Palik83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HighBeachPR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, High Beach ResortOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for taking the time to leave such a wonderful review of your recent stay with us.
We are proud of our achievements in quality, service and hospitality and the best reward for us is the recommendation from our guests.
It will be our pleasure to welcome you back, offering you another beautiful holiday !

Public relations manager

Byłam na 5-dniowych wczasach w tym hotelu i jestem bardzo zadowolona. Hotel czysty i schludny, codziennie sprzątane pokoje, co dwa dni wymiana ręczników. Jedzenia od koloru do wyboru zarówno w postaci lokalnych przysmaków jak i tradycyjnego kontynentalnego jedzenia. Ogromny wybór jeśli chodzi o posiłki i desery. Sam hotel bardzo zadbany, czyste baseny, brak walk o leżaki czy miejsca na plazy. Obsługa przemiła i zawsze uśmiechnięta. Bardzo przyjemnie spędzony czas

Dziękujemy, emde9018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HighBeachPR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, High Beach ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

thank you so much for choosing our hotel for your summer holidays in Crete .

You have described so perfect our Hotel !

All your positive and kind comments are really very much appreciated.

Of course, we do hope to welcome you at High Beach Resort, in order to enjoy your holidays once again.

With warm greetings,

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu w lipcu 10 dni z dwójką dzieci.
Pokój rodzinny bardzo przyzwoity, sypialnia małżeńska zamykana drzwiami i osobno pokój dla 2 dzieci.
Minus za łóżko małżeńskie (z dwóch pojedynczych łóżek- ciągle się rozsuwały).
Telewizory dostępne w obydwóch pokojach (choć mało korzystaliśmy:)).
W hotelu było pełne obłożenie, lecz na szczęście nie dało się tego odczuć, bo dostępne są 3 baseny i plaża przy hotelu.
Ludzie się rozchodzili i często byliśmy sami w basenie (my wybieraliśmy basen w strefie ciszy, bez muzyki, animacji... Piękna sprawa) Super leżaki drewniane z porządnymi materacami pod zadaszeniem w cieniu lub w słońcu do wyboru:)

Nie ma walki o leżaki, zawsze coś się znajdzie.

I tu uwaga: ręczniki plażowe do wypożyczenia w recepcji za kaucją 10eur + 2 EUR za każdorazową wymianę.
My wybraliśmy opcję kupna ręczników plażowych w sklepie naprzeciwko recepcji (10eur za 2 ręczniki).
Przynajmniej się wyróżniały i nie tak łatwo je zgubić.

Hotel baaaardzo dbający o czystość!!
Pokoje sprzątane codziennie bardzo dokładnie, pościel zmieniana zawsze w razie potrzeby ( u nas 3 razy ).
Nie zostawialiśmy żadnych napiwków.

Obsługa hotel bardzo uprzejma, wszyscy uśmiechnięci, przemili.

Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jako przekąski w barze przy basenie (bułki, hot-dogi, tosty, lody).

Jeden minus: brak alkoholi premium, tzn: absolut, Johnny Walker, itd... Dostępne tylko lokalne trunki, wiadomej jakości:) przy dużym spożyciu można mieć dość. Na szczęście w markecie w Malik dostępna polska wódka wyborowa:).

Ogólnie hotel polecam, europejskie 4 gwiazdki.

Dwie porady na koniec:

W pokojach dostępna w lodówce jedna butelka wody.
Jako, że Pani sprzątaczka nie uzupełnia wody, można pobierać ją z dystrybutora w barze przy basenie non stop (my wpadliśmy na to w ostatni dzień pobytu:))

Piękne stare miasto zaczyna się dopiero po ok 1200m od hotelu w lewą stronę- cały czas prosto. Koniecznie trzeba tam pójść wieczorem, tawerny pełne, grecka muzyka, niezapomniany klimat.:)

Dziękujemy, KASIAPK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HighBeachPR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, High Beach ResortOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Dear Kasiapk,

We would like to thank you for choosing High Beach Hotel for your recent holidays in Crete .

We are thrilled to know that you had a great time with us and got to enjoy our ambiance and food.

Your recommendation is deeply appreciated.

If only we knew about your wish for a double bed, we could have immediately solved it by providing a King sized mattress in your room.

On behalf of the entire team, we would like to thank you for appreciating our warmth and hospitality and we are looking forward to welcome you back!

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Spedzilismy w tym butikowym hotelu ( trafna nazwa - obiekt nieduzy ale elegancki i komfortowy) 10 udanych dni. Jestesmy bardzo zadowoleni z warunkow pobytu - swietna lokalizacja ( prywatna czysta piaszczysta plaza bezpośrednio przy obiekcie z darmowymi lezakami i parasolami), zakwaterowanie w niskich eleganckich budynkach ( nowoczesnie wyposazone pokoje, codziennie sprzatane), bardzo smaczna i urozmaicona kuchnia ( stolowka w pieknej scenerii- wsrod palm i kwiatow z muzyka chilloutowa), 3 baseny na terenie obiektu i pieknie utrzymana srodziemnomorska roslinnosc. Personel bardzo uprzejmy i pomocny. To wszystko gwarantuje udany wypoczynek w 100% .
Na Krecie bylismy juz kilka razy, w roznych miejscach, ale ten pobyt w High Beach, uwazamy za NAJLEPSZY. Oczywiscie, wiele zalezy od celu pobytu i oczekiwan. My chcielismy dobrze wypoczac w spokoju i komforcie i tego wlasnie zaznalismy w tym hotelu. Mieszkalismy na ostatnim pietrze w Zeusie i mielismy przecudny widok na morze ( z balkonu) jak i na gory (z tarasu przy wejsciu). Pokoj czysty,wyposazony we wszystko, co jest potrzebne - minibarek, lodowka, czajnik i kawiarka, sejf). Po obu stronach domu na dole 2 baseny z lezakami. Na terenie obiektu sa tez 2 bary ( jeden przy basenie, drugi przy plazy). W tym plazowym organizowane sa wieczorki przy muzyce na zywo - bardzo mile.
Zaraz za recepcja hotelowa wchodzi sie na uliczke "handlowo-barowa" prowadzaca do centrum rozrywkowego Malii.
Czulismy sie w tym hotelu wysmienicie i z checia tu wrocimy w nastepnym sezonie. Polecam goraco ten obiekt . Specjalne podziekowania za goscinnosc, troske o potrzeby gosci, mila i ciepla atmosfere i profesjonalizm dla kierownictwa - Pani manager PR i Pana managera.
Hanna P. z Warszawy

Wskazówka dotycząca pokoi: Osobiscie polecam wybor pokoi o wyzszym standardzie niz podstawowy (premium, vip, junior suite, z widokiem na morze).
1  Dziękujemy, hasp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HighBeachPR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, High Beach ResortOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dear mrs Hanna,

Thank you so much for such a wonderful review and detailed description of your recent stay at High Beach Resort .
Your full recommendation is deeply appreciated.

It is our concern that our guests feel 100% comfortable and we are so proud that we have made such a great impression on you.

We do hope to welcome you soon and please feel free to contact us if you need any assistance in planning your next vacation.

Sincerely yours,

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel niewielki pokoje w piętrowych budynkach, można wjechać windą.
Hotel przy plaży, byliśmy w czerwcu więc problemów z leżakami zarówno nad morzem jak i nad basenami dużo i dostępne o każdej porze.
Plaża czysta, zejście do morza łagodne na plaży wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych , skuterów itp. oferta duża ceny niezbyt wygórowane.
Pokoje sprzątane codziennie i to jak na warunki greckie starannie.
Hotel spokojny brak animacji blisko do centrum, dyskoteki bary itp. miasteczko małe brak innych atrakcji.
Jedzenie różnorodne, spory wybór. Ryby, mięso, owoce warzywa , desery, każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracja mała więc w pełni sezonu może być tłoczno.
Bar przy plaży ok chociaż bywały kolejki, bar nad basenem z małym wyborem napojów, przekąski bardzo kiepskie.
Wypożyczalnie samochodów bardzo blisko, sklep 100 m od hotelu. Warto pożyczyć auto albo skuter i pojeździć po wyspie.
Stosunek cena do jakości bardzo dobry, mogę spokojnie polecić.
Nie polecałbym hotelu dla rodzin z małymi dziećmi, można znaleźć inny w większymi atrakcjami dla milusińskich. Dorośli, młodzież jak najbardziej blisko plaża i nocne rozrywki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na piętrze są cichsze.
Dziękujemy, Jarek H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HighBeachPR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, High Beach ResortOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dear Jarek,

Nothing make us happier than the high satisfaction of our guests and your feedback approves it.

With fully respect to your personal opinion, we kindly mention that the High Beach Resort is the ideal destination for a family holiday since it caters for a variety of entertainment options for our little guests under the supervision of a professional team who keep them entertained.

The Kids Club service include plays areas such as a mini club room and a colourful Playground, free discovery adventures, creative activities with games as well water, plus animation shows.

In addition, our young guests can enjoy entertainment evenings by dancing to sounds of our mini disco, just for them.

The program of the kids’ activities in the kids club is mentioned in the All Inclusive description each Guest receives upon check-in.

Thank you so much for choosing us and we are looking forward to offer you another beautiful holiday.