“Urocze miejsce”
Taverna Kalyva — recenzja

Taverna Kalyva
Nr 15 wśród 99 Restauracje (Malia)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo niepozorne miejsce.
Wybraliśmy się tam z Żoną zenwzględu na to, że szukaliśmy miejscs gdzie serwują dobre Owoce Morza.
Polecamy grillowaną ośmiornicę.
Nieopodal jest bardzo urokliwa plaża a równie blisko znajduje się przystanek komunikacji miejsckiej. Polecam

Dziękujemy, L_Rayden

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Gorąco polecam!! Jedzenie przepyszne, po prostu genialne. Owoce morza najlepsze w okolicy. Wystrój i klimat bardzo przytulny, kameralny, w greckim stylu, obsługa bardzo miła. Ceny bardzo niskie w porównaniu do porcji które są ogromne. Będąc w Malii trzeba koniecznie odwiedzić to miejsce ☀️❤️

Dziękujemy, Kaaa888
Zrecenzowano 31 maja 2019

Miejsce niezwykle urocze. Trafiliśmy tam zupełnie przypadkiem, w drodze powrotnej wpadliśmy tylko na kawkę. Tawerna znajduje się przy kameralnej, piaszczystej plaży, gdzie można rozkoszować się widokiem gór, błękitem nieba i wody. Miejsce oddalone od zgiełku miast i tłumów turystów, dobra relaksująca muzyka, a do tego bardzo gościnna atmosfera. Zostalismy obsłużeni z największą starannaścią a kawa smakowała cudownie. Biorąc pod uwagę ustronność tego miejsca, byłam zaskoczona ilością gości. Miejsce pozbawione komercji, za to z autentycznym greckim klimatem. Siedząc tam wydaje się, że do szczęścia człowiek nie potrzebuje nic więcej, tak wyglada raj. Ten obraz zostanie w mojej pamięci na długo.

Dziękujemy, Asia D
Zrecenzowano 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowite jedzenie, cudowna rodzinna atmosfera, Fantastyczne widoki a sam właściciel wie co polecić niezdecydowanemu klientowi.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, adambR2190NC
Zrecenzowano 12 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Miła lokalna knajpka, do zamówienia podawane jest poczekadło, a na koniec mały słodki poczęstunek. Wypróbowane krewetki z grilla i krewetki w fecie i pomidorach:) mogę polecic te dania jako bardzo smaczne:) jedząc kolację wieczorem mamy gratis piękny widok na zachód słońca nad morzem:)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, 924magdalenar

Taverna Kalyva — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malia, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Taverna Kalyva? Podziel się wrażeniami!