“Prawdziwa grecka gościnność ”
Elizabeth & Stablos — recenzja

Elizabeth & Stablos
Nr 29 wśród 99 Restauracje (Malia)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

To jaką obsługę dostaliśmy to wspaniałe mistrzostwo świata, w szczególności na tle Beach Road. Prawdziwa grecka gościnność, naprawdę dobre jedzenie, to jak o nas zadbał kelner(starszy Pan nie znam imienia, mistrz sprzedaży) i kelnerki nie mogliśmy sobie wymarzyc lepiej. Old Town to coś na czym zyskuje Malia, w szczególności jak chcesz ominąć pijanych głośnych Brytyjczyków. Godne polecenia.

Dziękujemy, karola_er

Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zachwycona jestem grzanka z suszonymi pomidory i świeżymi ziołami oraz przepyszna oliwą - to dostałam gratis przed posiłkiem. Polecam mix przystawek za 12 euro- pita z tzatzykami, grilowana cukinia i pieczarki, świeże warzywa, kielbasa grecka i małe pulpeciki mięsne. Na danie główne jadłam małże w sosie musztardowym palce lizać. Królik w białym winie przepyszny. Piłam najlepsze białe wino w moim życiu. A na koniec talerz owoców i czekoladek mietowych gratis. Jedynie sznycel był nie swierzy więc nie zamawiajcie.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, junta86
Zrecenzowano 24 września 2017

Zaczęło się źle i potem było już tylko gorzej.
Wzięliśmy mix przystawek, płacąc 4x więcej spodziewaliśmy się faktycznie "mix-u"a dostaliśmy 4 plasterki pomidora, 4 plasterki ogórka, 2 plasterki greckiej grillowanej kiełbasy i tzatziki .... To wszystko za 12 euro.
Na danie główne zostałem namówiony na kreteński makaron z owocami morza a żona na kalmary. Kalmary twarde, zdecydowanie najgorsze jakie kiedykolwiek jedliśmy, ja po makaronie spędziłem pół nocy w łazience ..... Koszmar!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, maszti
Zrecenzowano 12 września 2016

Jedzenie bardzo dobre! Kuchnia grecka na wysokim poziomie. Wino domowej roboty bardzo dobre. Tak jak w większości restauracji godnych polecenia po posiłku serwują świeże owoce na przegryzkę. Knajpka godna polecenia.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Robert J
Zrecenzowano 29 sierpnia 2015

Cudowny klimat, można tam siedzieć godzinami (dosłownie, ponieważ przy dużym obłożeniu czeka się długo na posiłek) przy kieliszku wina i delektować się chwilą. Bardzo miła obsługa, właściciel (bo to był chyba właściciel) żegna się praktycznie z każdym klientem osobiście. Jeżeli chodzi o jedzenie to już zależy co się zamówi, przystawki w postaci bagietki z suszonymi pomidorami i w osobnej miseczce oliwki, bardzo dobre. Córce zamówiłam carbonarę, sobie grilowaną ośmiornicę, o ile jej danie było pyszne o tyle moje mi nie smakowało, ale sam klimat tej restauracji wynagrodził mi ten fakt. Polecam, choć troszkę drogo, ale to chyba dlatego, że restauracja się znajduje w centrum starego miasta w Malii.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Magdalena R

Elizabeth & Stablos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malia, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Elizabeth & Stablos? Podziel się wrażeniami!