“Best Of The Best”
Eva Taverna — recenzja

Eva Taverna
Nr 6 wśród 99 Restauracje (Malia)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku jak zawsze...ostrożnie. Zaraz potem podeszła Pani i zapytała skąd jesteśmy, po czym wręczyła nam Menu w polskim języku - duży atut.
Przepyszne wino białe, zmrożone szkło...co raz lepiej. A potem uczta...jedzenie tak smaczne...kawa...obsługa...wszystko na wyśmienitym poziomie. Do tego oczywiście grecki styl, bez jakiejkwiek spiny. Sałatka Grecka - brak skali porównawczej.
Oczywiście można płacić kartą.
Ceny: cóż, gdybym liczył na oszczędności, nie jechałbym tu taki kawał drogi.
Dla spragnionych ciągłej „łączności z bazą” jest też oczywiście Fifirifi (Wi-Fi).
Obowiązkowo odwiedzajcie.
Dobrę łącze komunikacyjne - autobusy mają swój przystanek niedaleko.

Dziękujemy, L_Rayden

Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna, doskonała kuchnia grecka Menu również w języku polskim Bardzo dobre wina. Wspaniała i miła obsługa.

Dziękujemy, U7003agnieszka
Zrecenzowano 25 września 2018

Do Mali przyjechaliśmy z żoną po raz pierwszy. Lubimy poznawać kraj nie tylko odwiedzając zabytki, ale również lokalne tawerny. Kiedy trafiliśmy do tawerny "Eva", momentalnie zauroczyła nas jej atmosfera. Restauracja jest bardzo przytulna, nad głowami gości zwieszają się zielone liście drzewa, które wspaniale zacieniają to miejsce. Ale oczywiście o jakości restauracji świadczą oferowane dania. A tutaj - przepyszna pizza grecka, wspaniałe klefiko, czyli zapiekanka z mięsem jagnięcym i ziemniakami, genialne pites - pierożki ze szpinakiem, smakowite kalmary - takie jadłem jedynie na greckiej wyspie Trizonia. Sympatyczny właściciel tawerny, Jani, który uczył nas języka greckiego, jednocześnie ucząc się od nas polskiego (pycha). I jego rodzina, wspierająca się wzajemnie w cięższych chwilach, gdy tawerna zapełniała się po brzegi.
Z czystym sumieniem polecamy tę tawernę i pozdrawiamy Janiego i jego rodzinę. Chris i Magdalena z Polski

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, mag6363
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam tam z mężem i dwoma synami. Nie pamiętam, żebym się gdzieś tak dobrze czuła. Rodzinna, przyjazna atmosfera. Cudowny właściciel, pyszne jedzenie i właściwie ich serca na talerzach. Moje dzieci zamówiły drugie porcje jedzenia, co normalnie im się nie zdarza. Starszy syn stwierdził, że lepszego kurczaka nie jadł w życiu (a jest ekspertem, bo raczej nic innego nie jada). No i na deser ciasto czekoladowe niebo w gębie Gorąco polecam!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, agnieszkabaranowska
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z „duszą”. Odwiedziliśmy tawernę „Eva” po raz kolejny po rocznej przerwie. Nadal wspaniała, przyjazna, rodzinna atmosfera i przepyszne lokalne jedzenie oparte na świeżych produktach. Gotowanie odbywa się praktycznie na oczach gości, więc nie ma ściemy. Miejsce chętnie odwiedzane przez „lokalsów”, co też o czymś świadczy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, pawe_andrzejc

Eva Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malia, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Eva Taverna? Podziel się wrażeniami!