Ella

“Bardzo fajny lokal”
Cafe Chill — recenzja

Cafe Chill
Nr 12 wśród 125 Restauracje (Ella)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje

Podczas krotkiej wizyty w Ella trafiliśmy na obiad do Cafe Chill. Bardzo dobre jedzenie i miła obsluga. Z uśmiechem i bez problemu dostalismy danie spoza karty. Podziekowania dla Vidala :)

Dziękujemy, Cramarek
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje nie za ostre. Jedliśmy tam obiad dwa razy. Kelnerzy o imieniu Dinesh i Vidal byli fastanstyczni. Bardzo dobra obsługa.

Dziękujemy, adamwski24
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, pięknie podane ,przyjemna atmosfera , mili kelnerzy . Ceny bardzo przyzwoite tak samo jak jakość obsługi

Dziękujemy, lemur2003
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Restauracja w europejskim stylu. Porcje nie należały do największych, ceny nieco wyższe niż w pozostałych miejscach na Srilance. Miejsce ma swój klimat, faktycznie można się tam zrelaksować i zjeść coś smacznego. Cafe chill tętni życiem! Gorąco polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne drinki, fajny klimat, super miejsce w Ella
Polecam. Jedzenie też dobre. Można wybierać z szerokiego menu.
#Rumesh - nasz super kelner

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, KarolinaB85

Cafe Chill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ella, Uva Province

Byłeś(-aś) w Cafe Chill? Podziel się wrażeniami!