“Europejsko”
Cafe Chill — recenzja

Cafe Chill
Nr 11 wśród 76 Restauracje (Ella)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 22 marca 2017

Duze miejsce, dobra kuchnia, mila atmosfera. Rozbawila mnie sytuacja ze stolika obok. Polacy zamowili dania niemieckie i krytykowali, ze schabowy nie taki jak w Polsce. A czgo sie spodziewali? Przeciez sri Lanka to kraj ryzu z curry w 1000 oslon :)

Dziękujemy, PatrycjaM
Napisz recenzję

Zrecenzowano 4 stycznia 2017

Jeśli jesteś w Ella obowiązkowo zajrzyj do Chill. Umiarkowane ceny przy rewelacyjnej kuchni. I szybko. Chłodne duże piwo 360 rupii. Rewelacyjne Lamprais. Devilled chicken też. Generalnie świetna kuchnia. Między 13.30 a 15.30 faktycznie tłok.

Dziękujemy, Maria K
Zrecenzowano 5 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam, bardzo dobre soki a sernik...;) ceny normalne. miejsce bardzo "europejskie" , dobra obsluga.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 1 września 2016

Bardzo przyjemne miejsce, klimatyczne, a przede wszystkim spełniające zachodnie standardy czystości/jakości, co daje przyjemny oddech po typowych lankijskich restauracjach. Smaczne jedzenie, szybka i sprawna obsługa, czysto, dobre wi-fi, blisko stacji kolejowej. Sprawia wrażenie miejsca prowadzonego przez europejczyka, a jak się okazuje, należy do miejscowej rodziny :) Polecam!

Dziękujemy, Emilia P
Zrecenzowano 13 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Smacznie, polecam szczególnie zupy- niebo dla podniebienia. Sernik pomarańczowy-REWELACJA!!! Curry jak to curry zawsze dobre. Obsługa sprawna, szybka. Czego więcej. Aaaaaaa i lody koniecznie na deser!!!

Dziękujemy, Marta D

Cafe Chill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ella, Uva Province

Byłeś(-aś) w Cafe Chill? Podziel się wrażeniami!