“Tylko Chill”
Cafe Chill — recenzja

Cafe Chill
Nr 11 wśród 76 Restauracje (Ella)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 stycznia 2017

Jeśli jesteś w Ella obowiązkowo zajrzyj do Chill. Umiarkowane ceny przy rewelacyjnej kuchni. I szybko. Chłodne duże piwo 360 rupii. Rewelacyjne Lamprais. Devilled chicken też. Generalnie świetna kuchnia. Między 13.30 a 15.30 faktycznie tłok.

Dziękujemy, Maria K
Napisz recenzję

Zrecenzowano 5 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam, bardzo dobre soki a sernik...;) ceny normalne. miejsce bardzo "europejskie" , dobra obsluga.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 1 września 2016

Bardzo przyjemne miejsce, klimatyczne, a przede wszystkim spełniające zachodnie standardy czystości/jakości, co daje przyjemny oddech po typowych lankijskich restauracjach. Smaczne jedzenie, szybka i sprawna obsługa, czysto, dobre wi-fi, blisko stacji kolejowej. Sprawia wrażenie miejsca prowadzonego przez europejczyka, a jak się okazuje, należy do miejscowej rodziny :) Polecam!

Dziękujemy, Emilia P
Zrecenzowano 13 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Smacznie, polecam szczególnie zupy- niebo dla podniebienia. Sernik pomarańczowy-REWELACJA!!! Curry jak to curry zawsze dobre. Obsługa sprawna, szybka. Czego więcej. Aaaaaaa i lody koniecznie na deser!!!

Dziękujemy, Marta D
Zrecenzowano 10 lipca 2016

Gorąco polecam. Klimatyczny lokal z kelnerem, który nie potrzebuje zapisywać zamówienia dla siedmiu osób robi wrażenie. Jednak jedzenie przebija wszystko. I klasyczne rice & curry, i to zawijane w liść banana rewelacyjne. Otwarta kuchnia, zimny Tiger. Ceny przyzwoite.

Dziękujemy, krzyrz

Cafe Chill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ella, Uva Province

Byłeś(-aś) w Cafe Chill? Podziel się wrażeniami!