Przepiękne widoki z murów zamku.

Warto tu przyjechać. Z zamku rozpościerają się wspaniałe widoki na Riwierę Olimpijska i masyw... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
Jacek R
Lubin, Polska
Ruiny z cudownym widokiem

Ruiny zamku na wzgórzu, blisko Skotinas z przepięknym widokiem na całą zatokę. Wstęp płatny 2EUR... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 lipca 2019
robdzi
Bochnia, Polska

Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ruiny zamku na wzgórzu, blisko Skotinas z przepięknym widokiem na całą zatokę.
Wstęp płatny 2EUR (dzieci do 18 lat free)
Warto odwiedzić, pospacerować sobie wśród historii dawnych czasów.

Dziękujemy, robdzi
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Ciągle prowadzone są tu prace archeologiczne, pierwszy raz widziałem dopiero co odkryte freski, jeśli lubisz stare zabytki, "kupy kamieni" - zobacz koniecznie

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Jacek B
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018

Uroczy zamek, zachowały się mury, w środku są ruiny innych budowli. Całość zacieniona, bo w środku rośnie sporo drzew. Wspaniały obiekt na romantyczny spacer.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, serengetti2018
Zrecenzowano: 28 października 2018

Zamek (a właściwie jego ruiny) położony jest na wzgórzu przy samym morzu Egejskim. Stąd rozciągają się przepiękne widoki. Sam zamek to dość dobrze zachowane mury zewnętrzne, wewnątrz bardzo zniszczony. Zachowało się niewiele, warto odwiedzić zamek , bo od wewnątrz można wejść na mur i delektować się cudownymi widokami. W nocy jest ładnie oświetlony, dodaje uroku okolicy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 125urszulagk
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ruiny zamku naprawdę są warte odwiedzenia. Mimo że głównie zachowały się tylko mury a na terenie nadal trwają prace archeologiczne. Wstęp na teren to 2 euro, dzieci i młodzież darmowe. W okresie letnim zamek czynny był do godziny 20. Od 18.30 z pobliskich miejscowości możliwość dojazdu kolejką. My wybraliśmy się taksówką, koszt 7 euro z pod hotelu San Pantaleimon. Zdecydowaliśmy się jechać gdy z droga nie posiada chodnika i jest dość mocno uczęszczana, a ze względu na dużo zakrętów jest niebezpiecznie. Widoki na wybrzeże cudowne i wiele okazji do zrobienia ciekawych zdjęć. Można również po drodze spotkać żółwie i jaszczurki choć nam się nie udało. Na terenie znajduje się niewielka cerkiew którą można odwiedzić. Czas potrzebny na spokojne obejście to około godziny. Warto zaopatrzyć się w wodę gdyż na miejscu nie ma sklepu. Na terenie znajduje się wc.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Sebastian M