Zrecenzowano: 6 września 2019

Spędziliśmy bardzo fajne wakacje w tym hotelu. Czyste pokoje, czyste łazienki, przesympatyczna obsługa. Jedzenie dobre, jedynie śniadania monotonne. Czyściutki basen, sporo leżaków. Do plaży około 1 km, w drodze powrotnej pod sporą górkę Do centrum miejscowości Platamonas prowadzi fajna droga, jest to stare torowisko tuż przy morzu. W sąsiedniej miejscowości piękna, piaszczysta plaża, dużo sklepów, tawern. Dowozi tam kilkanaście razy dziennie bus hotelowy. Raz w tygodniu organizowana jest dyskoteka. Hotel godny polecenia

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny i spokojny hotel położony nieco wyżej co daje fajny widok na Riwierę Olimpijską i góry.
Bardzo dobre jedzenie. Cisza i można się wyspać.
Ujął nas p.Sakis - szef hotelu jak się potem okazalo, kiedy przybyliśmy na pierwsze śniadanie pół godziny po zakończeniu śniadania (zaspaliśmy po nocnym locie) i osobiście nam przygotował posiłek.
Ogólnie b.mili ludzie. Polecam. My byliśmy we 4 (2+2).

Dziękujemy, 794waldemard
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Nie polecam na dłuższy pobyt, bo można paść z nudów. Dobre jest to, że można dużo chodzić. Jedzenie jest paskudne, dlatego cieszę się, ze można było coś zjeść w Platamonas. Wino okropne, soki z maszyny też nie są za dobre. Obsługa kelnerek naprawdę miła, ale bar to co innego - bardzo nie miła pani barmanka. w teorii jest all inclusive, ale w praktyce, to light all inclusive.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze.
Dziękujemy, justynagorka
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Serdecznie polecamy to wyjątkowe miejsce. Można tu doskonale wypocząć i poczuć się jak w bajce. Byliśmy tam w szesnaście osób i naprawdę pokochaliśmy całą obsługę. W szczególności Christinę- przesympatyczną i pogodną kobietę o niebywałych zdolnościach tanecznych. Przy jej obecności nigdy nie jest nudno! Nie zapomnimy również o Wasilim, naszym najlepszym, stylowym kierowcy, który zawsze witał nas z uśmiechem na twarzy. Pokoje są bardzo czyste i zadbane z zachwycającymi widokami na morze i Masyw Olimpu. Jedzenie przepyszne urozmaicone wieloma smakami. Czas spędzony w Olympus Thea na zawsze pozostanie nam w pamięci. Jesteśmy zachwyceni oraz w pełni wypoczęci.
Pozdrawiamy! Goście z z pokoi: 102, 104, 202, 513 i 515.;-)

Dziękujemy, crazy-family321
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Świetny hotel o niesamowitej lokalizacji, z przepięknym widokiem na morze, Masyw Olimpu i Zamek Krzyżowców. Jedzenie pyszne, obsługa hotelu bardzo miła, w szczególności przesympatyczna Christina, najlepszy kierowca Wasilij, cała załoga serdeczna, uśmiechnięta, pomocna i przyjaźnie nastawiona. Polecamy wycieczkę na Meteory i rejs na wyspę Skiathos. Niezapomniana atmosfera i widoki. Polecamy serdecznie! Pozdrowienia z pokoju 222 (2)

Dziękujemy, Skaczer