Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Nie polecam na dłuższy pobyt, bo można paść z nudów. Dobre jest to, że można dużo chodzić. Jedzenie jest paskudne, dlatego cieszę się, ze można było coś zjeść w Platamonas. Wino okropne, soki z maszyny też nie są za dobre. Obsługa kelnerek naprawdę miła, ale bar to co innego - bardzo nie miła pani barmanka. w teorii jest all inclusive, ale w praktyce, to light all inclusive.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze.
Dziękujemy, justynagorka
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Serdecznie polecamy to wyjątkowe miejsce. Można tu doskonale wypocząć i poczuć się jak w bajce. Byliśmy tam w szesnaście osób i naprawdę pokochaliśmy całą obsługę. W szczególności Christinę- przesympatyczną i pogodną kobietę o niebywałych zdolnościach tanecznych. Przy jej obecności nigdy nie jest nudno! Nie zapomnimy również o Wasilim, naszym najlepszym, stylowym kierowcy, który zawsze witał nas z uśmiechem na twarzy. Pokoje są bardzo czyste i zadbane z zachwycającymi widokami na morze i Masyw Olimpu. Jedzenie przepyszne urozmaicone wieloma smakami. Czas spędzony w Olympus Thea na zawsze pozostanie nam w pamięci. Jesteśmy zachwyceni oraz w pełni wypoczęci.
Pozdrawiamy! Goście z z pokoi: 102, 104, 202, 513 i 515.;-)

Dziękujemy, crazy-family321
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Świetny hotel o niesamowitej lokalizacji, z przepięknym widokiem na morze, Masyw Olimpu i Zamek Krzyżowców. Jedzenie pyszne, obsługa hotelu bardzo miła, w szczególności przesympatyczna Christina, najlepszy kierowca Wasilij, cała załoga serdeczna, uśmiechnięta, pomocna i przyjaźnie nastawiona. Polecamy wycieczkę na Meteory i rejs na wyspę Skiathos. Niezapomniana atmosfera i widoki. Polecamy serdecznie! Pozdrowienia z pokoju 222 (2)

Dziękujemy, Skaczer
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Byliśmy w Olympus Thea półtora tygodnia, w drugiej połowie czerwca 2019. Naprawdę gorąco polecamy ten hotel, jest czysto, jedzenie smaczne no i przemiła, niesamowicie sympatyczna obsługa - szczególnie Christina :) Niektórym może przeszkadzać odległość od plaży, dla nas nie był to problem. Żona z dziećmi jeździła hotelowym busem (tu pozdrowienia dla Kierowcy!) a ja spacerowałem by spalić kalorie po obfitych posiłkach :) Gorąco polecamy wycieczkę do Aten, naprawdę warto wykupić u Rezydentki z Rainbow :) Bliższe atrakcje, np.: Meteory, Wodospad Zeusa, czy Dion najlepiej zwiedzić wypożyczając auto - tu mała podpowiedź - w hotelu są oferty trzech wypożyczalni, ale tylko jedna nie dolicza 10 Euro za ubezpieczenie (co jest przecież zwyczajnym naciąganiem, bo auta w wypożyczalni muszą mieć AC), wpłaca się tylko 15 EUR kaucji, która jest zwracana. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego wypoczynku :)

Dziękujemy, Robert P
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Jeżeli chcesz poczuć domową atmosferę ,polecam ten hotel z całego serca ,czuliśmy się jak byśmy byli u rodziny. Wróciliśmy wczoraj i nadal czuje że tam jestem .
Obsługa na wysokim poziomie w szczególności, Christine przecudowna kobieta ,Ntina z uśmiechem na buzi,Maria najwspanialsza barmanka,i jakby tu nie wspomnieć o radosnym szefie.
Wysokim poziom obsługi hotelu ,codziennie zmiana pościeli i ręczników(nie było konieczne).
Codziennie dojazd na plaże hotelowym busem z wesołym (Bradleyem Cooperem)
Jedzenie pyszne ,duży wybór codziennie inne.
Pozdrowienia dla całego personelu ,buziaki

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokój 222 z widokiem na morze,baseny i zamek