Właśnie takiego urlopu było nam trzeba. Cisza, spokój i piękne widoki. Sarenki niemal na wyciągnięcie ręki były nie małą atrakcją zwłaszcza dla córeczki. Wyposażenie domku na najwyższym poziomie, o nic nie trzeba się martwić bo wszystko jest i wystarczających ilościach na cały pobyt. Właściele bardzo mili i pomocni. Już myślimy nad kolejnym pobytem:)

Dziękujemy, Anna M

Rzadko zdarza się tak, że jakieś miejsce zachwyci, a potem...jest jeszcze lepiej. Właścicielom Piaskowego Konia ta sztuka się udaje, a z tego co wiem, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Byliśmy tu już trzeci raz i za każdym razem wyjeżdżamy z żalem. Nie wyobrażam sobie, żeby komuś, kto lubi ciszę, spokój, góry, ale ceni także komfort, to miejsce mogło się nie spodobać. Dużym atutem wakacyjnego wypoczynku w domu Nol jest basen, a w chłodniejsze dni zapewne sauna. Zapewne, bo mieliśmy piękną (jak zawsze) pogodę i z sauny w końcu nie skorzystaliśmy. Wielkie uznanie dla właścicieli za (s)tworzenie tego miejsca. Będziemy wracać.

Dziękujemy, madler2017
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

To magiczne miejsce, gdzie każdy element jest na swoim miejscu. Piękne widoki i komfort wypoczynku. Poza tym ta cisza... Właściciele bardzo pomocni i przesympatyczni. Można się wielu pożytecznych rzeczy od nich dowiedzieć - wystarczy słuchać. Polecam, szczególnie do wypoczynku rodzinnego

Dziękujemy, villaret2017
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Ładny przestronny dom wyposażony we wszystkie udogodnienia. Lokalizacja idealna do wypoczynku.Ciche i spokojne miejsce godne polecenia .Przemiły właściciel. Jeżeli będziemy wracać w te okolice to z pewnością będzie to Piaskowy Koń

Wskazówka dotycząca pokoi: cisza i spokój
Dziękujemy, JOJABEKR
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jeździmy do Piaskowego Konia co roku. Kiedyś Bakalia, teraz Nol. Domek jest wyposażony prawie we wszystko, urządzony klimatycznie i z gustem. Standard luksusowy, właściciele dbają o komfort i zadowolenie swoich klientów. Zawsze doradzą co zwiedzić, gdzie zjeść i co nowego pojawiło się w okolicy.
Polecamy jeśli ktoś chce spędzić urlop w cudownym miejscu z pięknymi widokami, w ciszy, spokoju i sarnami za oknem.

Dziękujemy, Ksemena C