Niedzielny browarek

Polecam miejsce na pyszny browar w kilku odsłonach. W karcie dań dużego wyboru nie ma jednak można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
185madziaz
Wrocław, Polska
Pyszne piwo

Piwo Robione na miejscu, rewelacyjne. Różne rodzaje. Jedzenie trochę słabsze, ale ok. Warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
290magdalenak
Warsaw, Poland

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miejsce na pyszny browar w kilku odsłonach. W karcie dań dużego wyboru nie ma jednak można coś skosztować.
W środku miejsce dla dzieci do malowania.
Przepiękne widoki z tarasu aż zapiera dech w piersiach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 185madziaz
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ładne ,widokowo pieknie ,jedzenie słabe, piwo dobre jak ktoś lubi regionalne browary to się tutaj odnajdzie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 635tomaszc
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Byliśmy przejazdem oczywiście jedno piwko na miejscu no i zasmakowało więc zakup po 3 sztuki z każdego rodzaju i w domu degustacja .Polecam

Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Poza dobrym piwem i pięknym widokiem - no ale to akurat nie ich zasługa - to bardzo słabo. Jedzenie niezjadliwe i bardzo drogie, ceny jak w najwyższej klasy restauracji, a jakość gorsza niż w jadłodajni Caritas.

Dziękujemy, baniahania
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wrzucam moją opinię zostawioną w Google i odpowiedź właściciela. Dodam jeszcze, że koleżanka zamówiła żeberka które były niedopieczone i polane sosem o smaku naszego dania zwanego "curry".

2  Dziękujemy, Uma M