Zankomite piwo

Piwo z Miedzianki ma status legendarnego i warto podkreślić, że jest to opinia uzasadniona... Przeczytaj więcej

villaret2017
Warszawa, Polska
Pyszne piwo

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
290magdalenak
Warsaw, Poland

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ładne ,widokowo pieknie ,jedzenie słabe, piwo dobre jak ktoś lubi regionalne browary to się tutaj odnajdzie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 635tomaszc
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Byliśmy przejazdem oczywiście jedno piwko na miejscu no i zasmakowało więc zakup po 3 sztuki z każdego rodzaju i w domu degustacja .Polecam

Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Poza dobrym piwem i pięknym widokiem - no ale to akurat nie ich zasługa - to bardzo słabo. Jedzenie niezjadliwe i bardzo drogie, ceny jak w najwyższej klasy restauracji, a jakość gorsza niż w jadłodajni Caritas.

Dziękujemy, baniahania
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wrzucam moją opinię zostawioną w Google i odpowiedź właściciela. Dodam jeszcze, że koleżanka zamówiła żeberka które były niedopieczone i polane sosem o smaku naszego dania zwanego "curry".

2  Dziękujemy, Uma M
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo Robione na miejscu, rewelacyjne. Różne rodzaje. Jedzenie trochę słabsze, ale ok. Warto wcześniej zrobić rezereację.

Dziękujemy, 290magdalenak