Janowice Wielkie
Zankomite piwo

Piwo z Miedzianki ma status legendarnego i warto podkreślić, że jest to opinia uzasadniona... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 września 2019
villaret2017
Warszawa, Polska
Niedzielny browarek

Polecam miejsce na pyszny browar w kilku odsłonach. W karcie dań dużego wyboru nie ma jednak można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
185madziaz
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Byliśmy przejazdem oczywiście jedno piwko na miejscu no i zasmakowało więc zakup po 3 sztuki z każdego rodzaju i w domu degustacja .Polecam

Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Poza dobrym piwem i pięknym widokiem - no ale to akurat nie ich zasługa - to bardzo słabo. Jedzenie niezjadliwe i bardzo drogie, ceny jak w najwyższej klasy restauracji, a jakość gorsza niż w jadłodajni Caritas.

Dziękujemy, baniahania
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wrzucam moją opinię zostawioną w Google i odpowiedź właściciela. Dodam jeszcze, że koleżanka zamówiła żeberka które były niedopieczone i polane sosem o smaku naszego dania zwanego "curry".

3  Dziękujemy, Uma M
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo Robione na miejscu, rewelacyjne. Różne rodzaje. Jedzenie trochę słabsze, ale ok. Warto wcześniej zrobić rezereację.

Dziękujemy, 290magdalenak
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Browar z dużym potencjałem, piwo bardzo dobre. Okolica na plus cisza i spokój...na minus jedzenie...frytki podawane w poludnie na pewno smażone dużo wcześniej...vegeburger jeszcze słabszy...suchy i twardy:-( a szkoda bo to miejsce do którego chciałoby się wracać...

Dziękujemy, Artmida