Polecam

Ciekawe knajpki, obsługa w sklepach i knajpkach nie mówiąca po angielsku. Polecam szczególnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 lipca 2017
Natii72
Poznań, Polska
Ciekawe miejsce na spacer pod wieczór

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2016
TomaszP10
Warsaw, Warszawa, Poland

Zrecenzowano: 4 października 2017

można podziwiać piękny zachód słońca, w pobliżu wiele barów, kafejek, fajne jachty, fajne miejsce, polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Fajna marina blisko hotelu z której można popłynąć za 6 euro w dwie strony na sąsiednie wyspę Isla Cristina. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Jarosław D
Zrecenzowano: 3 lipca 2017

Ciekawe knajpki, obsługa w sklepach i knajpkach nie mówiąca po angielsku. Polecam szczególnie dania regionalne.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Natii72
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016

Warto zwiedzić Marine i przeplynąć sie motorówką lub łódką. Za 6 euro mozna przeplynąc do miejscowości obok.Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, FamilyBoss
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2016

Warto się przejść do mariny w Isla Canela. Jest położona w zatoczce, połączona z Atlantykiem wodą - trudno określić, czy to jezioro połączone z morzem... przy nabrzeżu cumują jachty (ale bez ekstrawagancji jak np. w Nicei) i łodzie zwykłych rybaków, a także łodzie spacerowe.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
1  Dziękujemy, TomaszP10