Zrecenzowano: 15 maja 2019

I was on the short stay at the beginning of May 2019.
My stay was generally nice, I appreciate service which was appropriate for this chain.
Food was good, I was with group of friends and nobody complained.
For great plus there is a beuatiful wide sandy beach a few minutes away from the hotel.
Room was really clean as whole hotel so nothing to add here.
Two things that could be better are:
No real comsetics in the bathrooms, only one dispensor with both shampoo and shower gel. This is not something I would expect from Iberostar.
Second thing is lack of ashtreys at the balconies.
These minuses are rather small things so I still recommend this hotel for your stay.

Byłem w tym hotelu na początku maja 2019.
Zasadniczo wszystko było ok, fajna obsługa typowa dla tej sieci, jedzenie też było dobre, nikt z moich znajomych nie narzekał.
Niedaleko hotelu jest ładna, szeroka i piaszczysta plaża.
Jedyne dwa minusy to brak kosmetyków w łazience, tylko jedna tuba na wannie z mixem ale to nie jest coś czego spodziewałbym się po Iberostarze.
No i dla palaczy niema, (przynajmniej na moim nie było) popielniczek na balkonach.
To są raczej drobnostki więc w dalszym ciągu polecam jak ktoś chce odpocząć to powinno być w porządku.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Hotel wymagający gruntownego remontu , byliśmy tam w od 29,05,19 - 7,05,19 zmieniliśmy pokój na zdaniem recepcji luksusowy za dopłata oczywiście z małego ciemnego /pewnie dla gości z Polski/ lecz ten też nie był najlepszy a przede wszystkim głośny , z powodu wyjących wentylatorów na dachu pok.nr 3402 omijajcie szerokim łukiem jak już tam jesteście, bo nie odpoczniecie ani w dzień , ani w nocy- chyba ze wymienią wentylatory na dachu budynku ,Wcześniej mieszkaliśmy w Iberostar Agarve w Lagos Portugalia 26,05,19 -29,05,19 BAJKA solidne 5 gwiazdek - ten w Isla Candela to koszmar , jedzenie średniej jakości choć obsługa uprzejma to widać oszczędności właściciela albo zapomniał że ma tam ten hotel . MY tam nie wrócimy, bo nieopodal jest świetna Melia Atlantico a widoki i rejon przepiękny.. NIE POlecam go innym Jestem rozczarowany. W czerwcu jadę do Iberostara na Kretą i nie wiem co mnie tam czeka jak wrócę napiszę , Do ośrodka wypoczynkowego Marriotta w Marbelli lub w Esteponie dziela go lata świetlne Tam można jechać w ciemno o każdej porze i luksusowo wypoczywać. Zawiadomiliśmy przez strone internetowa iberostar com. centrale sieci o zaistniałej sytuacji milczą jak zaklęci jak na razie .

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje ciemne. na wysokich pietrach 3402 glosny wentylatory nie pospicie
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, centromed
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt 5 dniowy we wrześniu z ukochana osoba. Otrzymaliśmy pokój na ostatnim pietrze z przepięknym widokiem na ocean, hotel przy pięknej piaszczystej plaży. Pokoje małe ale bardzo przytulne i czyste to samo tyczy się łazienki. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane również codziennie.Piękny widok z tarasu na basen i plaże i ocean. Jedzenie w opcji all inclusive bardzo dobre, urozmaicone, również napoje alkoholowe w tej opcji super( podawane napoje markowe w all inclusive!!! Super)Piękny basen. Przy basenie bar i tu uwaga mały minus tak myśle że ze względu na dystrybutory napoi słodkich przy basenowym barze należy uważać na liczne osy w okolicy baru i basenu. Animacje wieczorne - więcej niż super! Ogólnie jak dotychczas najlepszy hotel 4* w jakim wypoczywaniem. Napewno wrocimy❤️

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 773katarzynaj
Zrecenzowano: 5 września 2018

W hotelu gościliśmy tydzień. Dwa punkty ,które polecamy szczególnie : niesamowita, piękna, długa plaża, rewelacyjna do biegania, spacerów. Ogrom miejsca do spokojnego plażowania, ale koniecznie zakupić trzeba parasol - niewielki koszt. Druga sprawa- rewelacyjne jedzenie- pięknie podane, urozmaicone, owoce morza, smaki włoskie, francuskie, specjały hiszpańskie, kawior od rana, masa słodkości. Obsługa hotelu bardzo sprawna, miła. Nie trafiliśmy nigdy na sytuację, że brakowało stolików czy jakiejś potrawy. Korzystaliśmy z opcji HB. 5 minut drogi od hotelu jest mały sklepik i można tam kupić najpotrzebniejsze produkty. W okolicach hotelu -rewelacyjna aleja palmowa- prowadzi do małego portu, gdzie są restauracyjki, lody, pamiątki. Nasz przyjazd- pani w recepcji zmęczona i ignorująca nas przez dłuższą chwilę, ale szampan wynagrodził trud 13 godzinnej podróży. Czysto, w miarę spokojnie ( co noc od około 24.00 do 24.30 było denerwujące szuranie, przesuwanie mebli nad naszymi głowami ). Dużo rodzin z maluchami. Ani razu nie skorzystałam z córką z basenu i leżaków- rezerwowane od rana, a przy basenach tłok , tego nie lubimy, dobrze, że była plaża. Brakowało basenu do rekreacyjnego pływania, bo te,które były nie są duże i zajmowane głównie przez dzieci.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na tydzień ok, córka spała na dostawce. W pokoju mała lodóweczka, przydaje się w opcji HB.
Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Iberostar
Dziękujemy, le0n73
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018

Świetny hotel. Czysto, przyjemnie, przemiła obsługa. Dzieciaki bardzo mile widziane - hotel ma rewelacyjnie zorganizowane animacje - codziennie są bale dla maluchów, a w ciągu dnia liczne zabawy dla dorosłych i dzieci. Przepyszne, zróżnicowane jedzenie, zwłaszcza w dniu, w którym hotel odwiedzali jacyś kontrolerzy ;) Codziennie dostępna na życzenie zupa dla małego dziecka.
Przy basenach dość tłoczno, ale zawsze można było znaleźć miejsce. Szukając mniej zatłoczonego miejsca - kilkadziesiąt metrów dalej ogromna, pusta plaża. Woda w oceanie w czerwcu była dość chłodna. W ciągu dwutygodniowych wakacji wynajęliśmy samochód i odwiedziliśmy Kadyks, Sewillę i południowy skrawek Portugalii. To był bardzo udany czas!

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Katarzyna S