Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładny, pokoje przestronne, ogólnie wrażenie B.
Dobre. Wakacje z biura Rabinow. Co do organizacji biura nie mam uwag, wszystko OK

PLUSY
- bardzo ładny basen z palmami, świetny klimat,
- pomimo temperatur ok 30 stopni temperatury nie było czuć w ogole,
- pomimo szczytu sezonu nie było tłoku i tłumów, bardzo wszędzie przestronnie i wystarczająco dużo miejsca, począwszy od restauracji A skończywszy na basenie
- ogólnie obsługa bardzo miła,
- piękne widoki, nie jest to jakiś zatłoczony i kiczowaty kurort, miejscowość nie duza, bardzo przyjemna
- wszystkie pokoje wyglądają prawie tak samo, duzy taras łazienka świetna osobno toaleta, prysznic i wanna,
- jedzenie dobre choć trochę monotonne.
- plaża piękna i B.duza

MINUSY
- niektóre osoby z obsługi nie mówią w żadnym języku poza Hiszpańskim, jest to bardzo uciążliwe. Chociaż by przy zamawianiu napoi w restauracji
- są komary i gryzą w nocy w pokojach,
- w trakcie pobytu na basenie i restauracji latają ciągle takie małe muchy, które siadają na wszystkim i potrafią być na dłuższą metę bardzo wkurzajace
- jak dla mnie b.duza wada, ktora jest niestety bardzo wszedzie powszechna - pomimo, że poza gośćmi z Hiszpanii, drugą najliczniejszą grupa byli goście z Polski, hotel się nie wysilil nawet na przetłumaczenie jakiegokolwiek dokumentu lub informacji na język polski
- cały czas wietrznie, po wyjściu z wody prze chwilę trochę chłodno
- przebywanie na plaży i kąpiel w oceanie na dluzsza mete, przez duzy wiatr i fale troche męczące
- do poprawy przykrecenie drabinek do schodzenia do basenów, mocno się ruszają
- brak brodzika dla najmniejszych dzieci.

Dziękujemy, JButr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Senator-Hotels, Gerente, Playamarina Spa HotelOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dear Guests,

It is a pleasure for us to know that your stay in our hotel was as pleasant as you indicated. Your comment makes us feel proud of the work done on a daily basis, with the only aim of satisfying the needs of our guests.

We will have very much in mind your impressions and we will work to improve these points marked so that in the next visit your perception of the product received is entirely satisfactory.

We are your disposal at anytime and we are looking forward to welcoming you. Kind regards,
Estefanía López
PlayaMarina Spa Hotel Manager

Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy hotel w jakim do tej pory byłam. Obsługa miła, uśmiechnięta. Pokoje duże, ładne i czyste. Jeśli chodzi o wyżywienie to bardzo dobre, jedyny minus to dość mały wybór na śniadanie. Baseny duże, duża ilość leżaków. Bliziutko do plaży, zaraz za hotelem. Bardzo udany pobyt. Polecam!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, 95emilia-c
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Senator-Hotels, Gerente, Playamarina Spa HotelOdpowiedź udzielona 28 maja 2019

Dear Guests,

We stay in your entire disposal and hope that you return to visit us in other occasions, meanwhile we will continue working in achieving our goal that is that our guests enjoy their stay along their holiday in our establishment.

Kind regards,
Estefanía López
PlayaMarina Spa Hotel Manager

Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Playamarina jest idealnym miejscem do spokojnego urlopu. Jego największymi zaletami są przepyszne posiłki i miła obsługa. Jako wady wymieniłabym ograniczenie internetu do jedynie godziny dziennie i łóżka w pokoju. Na 3 osoby dostaliśmy dwa naprawdę szerokie łóżka złączone ze sobą, przez co jedna osoba musiała spać w środku, w dziurze między nimi. Na recepcji powiedziano nam, że tak wyposażone są wszystkie pokoje rodzinne. Jednak oprócz tego dotkliwego mankamentu hotel jest naprawdę godny polecenia. Plaża, do której dochodzi się przez klimatyczny pomost nad roślinnością wydm, jest praktycznie niezagospodarowana mimo ogromnej szerokości. Mimo tego naprawdę przyjemnie spędza się czas, siedząc tuż nad brzegiem oceanu i jest to idealne miejsce do spacerów, ponieważ w okolicy hoteli nie znajduje się nic ciekawego.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, madi904ms
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Senator-Hotels, Gerente, Playamarina Spa HotelOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2018

Dear Guests,

Thank you so much for sharing your experience with us. Please Know that it is our aim that you spend the best days of your holidays with us and this is what we are working for and trying to improve every day.

Kind regards,
María González
Playamarina Spa Hotel Manager

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolony z pobytu na Isla Canela. Bardzo miłe miejsce dla tych co lubią spokój, wędrówki, morze oraz zwiedzanie (Portugalia/Hiszpania-Andaluzja). Hotel również spełniał moje oczekiwania.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, karolb344
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017

Spędziliśmy tydzień w lipcu 2017 w tym hotelu. Zaczynając od początku:
przyjazd 11.30 - pokój już czekał na nas! widok na basen 1 pietro, czysty i duży
posiłki : jedzenie dobre , kolacje najlepsze, mieliśmy opcję all in - wpsaniałe zaskoczenie
wina z karty o bardzo dobrej jakości!
drinki: alkohole oryginalne do wyboru i koloru - nie spotkałam się nigdzie z takim wyborem - duży plus!
restauracja tematyczna: byliśmy we włoskiej-podano nam przystawkę i danie główne na raz..:( wybrałam danie główne. Nie sprzątanona brudnych talerzy- nie dopuszczalne!
basen: dużo leżaków, sporo miejsca, zjeżdżalnie dla dzieci
ogród: mini golf , szachy
animacje: wieczór tylko dla Hiszpanów- szkoda uważam,że angielski jest konieczny!
plaża : wspaniała i pusta rewelacja
barmani: bar na basenie super obsługa!szczególnie miła Pani.
recepcja: męska obsługa bardzo miła:)
promenada spacerowa
okoliczny port idealny na wieczorny spacer
sklepy: w hotelu spożywczy, w okolicy tylko pamiątki
Ogólnie wypoczęliśmy i było wspaniale.Chętnie wrócę tu kiedyś .Hotel ma swój urok!

Wskazówka dotycząca pokoi: widok na basen
Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, AGA86