“Dobrze, smacznie i niedrogo”
U Hudaka — recenzja

U Hudaka
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Hrabusice)
Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce małe, klimatyczne, obsługa miła, uśmiechnięta. Nie ma problemu, żeby się dogadać. Jedzenie bardzo dobre, porcje duże. Doskonały pstrąg i wyprażany ser.

Dziękujemy, toywars

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Zamówiliśmy 4 różne dania. Wszystkie bardzo dobre. Fondant z malinami bombowy. Niebo w gębie.

Dziękujemy, P2AAjoannam
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

U Hudaka jedliśmy kilka razy w czerwcu 2018 i czerwcu 2019. Ani razu się nie zawiedliśmy. Pyszne zupy i drugie dania. Z tych które pamiętam to do polecenia kalafiorowa, czosnkowa i z soczewicy. A z drugich dań grillowana kura z warzywami, karkówka oraz wyprażany syr :] oprócz stałego menu, codziennie serwowane są również dania dnia. Do tego polecamy pyszna śliwowicę ;] Najlepsze miejsce po trasach w Słowackim Raju.
Na zdjęciach 'stek' z kury z grilla z warzywami z grilla a na drugim wyprażany ser z frytkami i sosem tatarskim.

Dziękujemy, adamfranek
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, w przystępnej cenie. Codziennie inne menu dnia. Sympatyczna obsługa. I to nie 10% zniżki (które posiadalismy nocujac niedaleko) sprawiło że przez trzy dni wracaliśmy jeść tylko tam. Każde przygotowane danie zostało zjedzone do końca że smakiem :)

Dziękujemy, BarbaraS4675
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Po długim szlaku pyszny rosół, świeżutki pstrąg z chrupiącą skórką, mięsko w sosie z knedlem pycha. Znajomi wzięli kluski z sosem z bryndzą, kurczaka wszystko pyszne. Polecam.

Dziękujemy, justynakgd

U Hudaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hrabusice, Koszyce

Byłeś(-aś) w U Hudaka? Podziel się wrażeniami!