“Miłe złego poczatki”

Ristorante Pizzeria Roby's
Nr 13 wśród 121 Restauracje (La Maddalena)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Nic nie zapowiadało katastrofy.
To był nasz pierwszy wieczór na wyspie, restauracje wybraliśmy według wskazań z trip advisor.
Zamówiliśmy tatar z tuńczyka, carpaccio z ośmiornicy, makaron z muszlami, filet z ryby i carbonarę.
Tatar był mega słony - ale nie wzbudziło to niestety naszych podejrzeń.
Reszta dań - naprawdę ok, a carbonara świetna.
To było jedyne miejsce, w którym jedliśmy tego dnia.
Kilka godzin po kolacji obudził nas silny ból brzucha, potem dołączyły wszystkie objawy zatrucia pokarmowego.
Cała noc i cały następny dzień, to była nieprzyjemna walka z objawami zatrucia.
Wracaliśmy do życia przez dwa dni.
Ewidentnie zaszkodził nam tatar z tuńczyka, który po prostu musiał być nieświeży (co starano się zatuszować toną soli).
Można powiedzieć, że mieliśmy wyjątkowego pecha, ale moim zdaniem dobra, uczciwa restauracja nie igra tak ze zdrowiem gości, dlatego przykro mi, ale nie mogę wystawić innej oceny.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, MonikaPZ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacopo N, Responsabile relazioni con la clientela, Ristorante Pizzeria Roby'sOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2018

buongiorno, mi sorge solamente un dubbio... se la tartare era troppo salata, come mai il piatto è tornato indietro vuoto? per quando riguarda l'intossicazione alimentare, strano, il tonno se non è più buono ha un odore molto forte, e non è sicuramente nei nostri standard servire pietanze maleodoranti!
comunque sia la segnalazione potevate farla direttamente sul posto anziché qui.

Zrecenzowano 2 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Rok po wizycie a my nadal wspominamy ten lokal z wielkim sentymentem. Focaccina odkrycie kulinarne roku :D Wspaniałe jedzenie i prawdziwie włoska atmosfera.
Zdecydowanie polecamy!!

Roby - thx for scarf
Alfa Centauris crew ;)

May 2015

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, el_drei_hare
Zrecenzowano 15 września 2015

Przepyszna pizza za niewielkie pieniądze. Kucharz zaprasza i osobiście wita przy wejściu. Przy pobycie wieczorem konieczna rezerwacja. Nam udało się dostać przedostatni stolik. Pizza wyrabiana na oczach klienta, podana w mgnieniu oka.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, dorota k
Zrecenzowano 8 maja 2015

Trzeba przyznać, że pizza jest tu super smaczna, niemniej gorąco zalecam do zakupu foccacina - oczywiście najlepsze jest o swojskiej nazwie La Madallena. Tego nie da się opisać - to trzeba zjeść :)

Termin wizyty: kwiecień 2015
1  Dziękujemy, Johnny_W_W_W_W
Zrecenzowano 20 października 2014

Weszłam do pizzeri, przy wejściu przywitał mnie szef, kucharz i kelner w jednej osobie. Od razu wiedziałam, że znalazłam się w dobrym miejscu. Do wyboru jest pizza i foccacina. Czego by się nie wybrało z pomocą szefa to i tak będzie się zadowolonym :) Gdy przyszliśmy na pizzę było jeszcze wcześnie, wieczorami lokal pęka w szwach. Bardzo nam smakowało. Szkoda, że w nasz ostatni dzień na wyspie u Robiego było zamknięte...

Termin wizyty: wrzesień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Pandzia89

Ristorante Pizzeria Roby's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

La Maddalena, Wyspa św. Magdaleny

Byłeś(-aś) w Ristorante Pizzeria Roby's? Podziel się wrażeniami!