Najniższe ceny za pobyt
Hotels.com
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 24 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Termin pobytu: marzec 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Le MENARA North-Khaolak , แผนกบริการทั่วไป / บริการส่วนหน้า, Le Menara North Khao Lak ResortOdpowiedź udzielona 24 marca 2020

Zrecenzowano: 19 marca 2020

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Zrecenzowano: 8 marca 2020

Wskazówka dotycząca pokoi: A room as far as possible from BRAVO CLUB noise
Termin pobytu: luty 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Le MENARA North-Khaolak , แผนกบริการทั่วไป / บริการส่วนหน้า, Le Menara North Khao Lak ResortOdpowiedź udzielona 8 marca 2020

Zrecenzowano: 7 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Termin pobytu: marzec 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Le MENARA North-Khaolak , แผนกบริการทั่วไป / บริการส่วนหน้า, Le Menara North Khao Lak ResortOdpowiedź udzielona 7 marca 2020

Zrecenzowano: 29 stycznia 2020

Termin pobytu: styczeń 2020