“Smakowicie, barwnie, sympatycznie”
Endless Summer Bistro — recenzja

Endless Summer Bistro
Nr 42 wśród 135 Restauracje (Weligama)
Zrecenzowano 11 września 2019

Estetyka uwiodła oczy, aromaty otuliły zmysł powonienia, a podniebienie ... wróciliśmy z raju zaspokojeni w pełni. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Adriana I

Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przybyłem tu na chwile a zostałem tydzień.
Świetne miejsce by odpocząć od świata. Genialna atmosfera i wystrój. Kolorystyczna uczta dla oka ale nie tylko bo gastronomia stoi na wysokim poziomie. Smoothie z rana najlepsze!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 299bartoszz
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Termin wizyty: październik 2019
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Termin wizyty: październik 2019

Endless Summer Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Weligama, Matara

Byłeś(-aś) w Endless Summer Bistro? Podziel się wrażeniami!