“Warta odwiedzenia!”
Marukame Udon Waikiki — recenzja

Marukame Udon Waikiki
Nr 27 wśród 2 718 Restauracje (Honolulu)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 12 kwietnia 2017

Restauracja gdzie kolejki oczekują już przed drzwiami. Zupy podawane w sporych misach dla bardzo głodnych. Dodatkowo do wyboru smażone w tempurze m. in: krewetki, dynia, kurczak, szparagi. Obowiązuje zasada szwedzkiego stołu. Dobry stosunek ceny do jakości, w dodatku niedaleko plaży Waikiki. Polecam.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, IgorGZC

Zrecenzowano 5 października 2016

Przed lokalem zwykle jest kolejka, czasem nawet bardzo długa, ale szczęśliwie rusza się bardzo szybko. Wewnątrz na własne oczy zobaczyć można, jak wyrabiany jest makaron i cały dalszy proces przygotowania dań. W menu udon w wielu odsłonach, zarówno na ciepło jak na zimno i różnego rodzaju przekąski, jak spam musabi czy tempura. Smak pierwszorzędny a porcje duże. Naprawdę można najeść się do syta, bardzo smacznie i niedrogo.

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Ryszard_Ochodzki
Zrecenzowano 16 czerwca 2016

Pojedz taksówką, trudno znaleźć miejsce na samochód. Niech nie przeraża Cię kolejka, przemieszcza się szybko. A w środku atmosfera gotowania, smażenia- pyszne wszystkie tempury, udony - rewelacja. Musisz!!!

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Niagara133
Zrecenzowano 27 października 2014

Przystępne ceny, rewelacyjny smak! Doradzam posiłek o 16-17, ponieważ kolejki są najmniejsze. Ale i w kolejce warto czekać.

Termin wizyty: październik 2014
Dziękujemy, Artur P
Zrecenzowano 1 lipca 2012

Rewelacyjna knajpa.bardzo czysto i świeżo zrobione jedzenie na bieżąco.Można zobaczyć jak się przygotowuje tę potrawę.Sosy i zupa są pyszne i ciągle się chce jeść więcej.Był to nasz pierwszy pobyt na Hawajach i próbowaliśmy wielu rzeczy ale codziennie wracaliśmy zjeść udon ,bo nic nam tak nie smakowało.Poza tym restauracja położona jest centralnie,więc nie trzeba jakoś się wysilać ,żeby ją odnależć.Polecam na 100%!

Termin wizyty: lipiec 2012
    • Atmosfera
Dziękujemy, bozena_kubik

Marukame Udon Waikiki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Marukame Udon Waikiki? Podziel się wrażeniami!