Zrecenzowano: 12 września 2018

Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Obsługa bardzo dba o czystość. Kelnerzy bardzo sympatyczni i pracowici. Codziennie zmieniana pościel i ręczniki, oraz sprzątany pokój. Basen i tere wokół czysty. Kolejek do baru-brak. W centrum Icmeler. Po wyjściu z hotelu od razu można rzucić się w wir zakupów lub posmakować lokalnej kuchni. Pod hotelem bus do Marmaris. Jedynie plaża nie zasługuje na pochwały, maleńka, leżaki stały prawie w wodzie. Piaszczysto-kamienista. Okolica przepiękna zachęcająca do spacerów. No i trzeba mieć świadomość, że pokoje są naprawde bardzo małe. W naszym stały 4 łóżka złączone razem i miejsca było tyle, żeby spuścić nogi z przodu łóżka i wstać, żeby wyjść na balkon trzeba było przeskakiwać przez łóżko. Ponieważ w pokoju tylko spaliśmy i myliśmy się, nie zepsuło nam to wakacji.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano: 27 lipca 2018

Nie daj się wprowadzić w MIRAGE!!!
Brudno standard 2 gwiazdki.
Animacje po rosyjsku lata 60 piosenki Narodowościowe.
Hotel dobry do nauki języka Rosyjskiego polecam wieczorami pijani zaczepiający Rosjanie (dodatkowe atrakcje).
Pokoje brudne sprzątane 2 razy na 7 dni pobytu.
Łóżka na dostawkę dla dzieci przyniesione zardzewiałe z niewymienioną pościelą i czekanie obsługi na napiwek żenada.
Obsługa arogancka szczególnie panowie krojący melony i arbuzy oraz robiący jajecznicę pan przepraszam, że coś ode mnie chcecie (powolny i znudzony).
Nie polecam tego Hotelu i Biura WEZYR CORAL TRAVEL!!!! najgorsze biuro jak do tej pory.

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, arturhuk3
Zrecenzowano: 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

No cóż, jest to zdecydowanie średnia półka a jeśli chodzi o warunki tureckie to nawet niska. Hotel jest stary i jeśli traficie na pokój w budynku C to współczuję. Takiego czegoś jeszcze nie widziałam, brud, starość i wystrój rodem z PRL a raczej ZSSR ale o tym później. Dostaliśmy pierwotnie pokoik o wielkości 2x2 m kw dla czterech osób w czym były 2 dostawki. Jak postawiliśmy walizki to nie było jak przejść :D nie dało się w tym czymś przebywać więc dokupiłam suitę w nowowybudowanym budynku „blok c” (inne C niż poprzednio) za 20 USD doba. Suita super, dwupoziomowa z widokiem na basen i piękne góry. Także rada - nie próbujcie oszczędzić na pokoju w tym hotelu, lepiej od razu zakupić family room lub suitę. Hotel przepełniony jest Rosjanami i w nich celuje z „atrakcjami” np.waleniem na cały regulator rosyjską muzyką nad basenami dla dzieci, ale tak serio na cały regulator - nie da się odpocząć, nie ma szans. Sami Rosjanie to chyba jakiś gorszy sort ;) bo tak chamskich ludzi dawno nie widziałam będąc na wczasach. No ale to żadna wina hotelu, jednak jak ktoś nie przepada za „braćmi” ze wschodu to radzę unikać tego miejsca. Jedzenie biedne, np.jeden rodzaj chleba i to typu sztucznie spulchniany biały syf, skromniutki wybór b.malo świeżych warzyw, owoców praktycznie zero (jabłka :D, pomarańcze i wydzielane arbuzy). Na plus wino do lunchu i kolacji, białe i czerwone, butelki stoją na stołach. Mega biedna oferta przekąskowa. Baseny czyste, leżaki tez, plac zabaw dla maluchów również zadbany. Sprzątanie w pokoju takie sobie ale nie ma się coś dziwić skoro jedna pani samodzielnie sprząta całe piętro. Wifi jest darmowe, działa Ok ale np.przez dwa dni nie było wcale bo koza obgryzła przewody, poważnie ;) personel na recepcji miły i profesjonalny. Do plaży 3 minuty, na niej bezpłatne leżaki dla gości hotelu. Widoki przepiękne, wspaniały deptak wzdłuż morza.
A teraz poświęcę osobny wpis dla obsługi restauracji. Generalnie za mało stołów dla obsługi peak time zarówno na lunchu i kolacji, kelnerzy się uwijają ale słabo im idzie. Jeden miły inaczej pan o imieniu Naci reprezentuje bardzo ciekawa postawę jeśli chodzi o traktowanie gości hotelowych oraz szacunek do kobiet. Czekałam ok. 10 min z dzieckiem na ręku aby inny kelner przygotował dla nas stół, niestety zapadł się pod ziemie i pojawił się właśnie miły Naci. W ślimaczym tempie nakrył dla jednej osoby (nas jest 4) i zniknął. Zostawił na stole resztki po poprzednich gościach, w końcu po kolejnych minutach stania postanowiłam odnieść brudne talerze sama. Na moja uwagę ze to chyba nie jest moja rola miły Naci stwierdził że skąd mógł wiedzieć ze to nie moje brudne talerze (?) a w ogóle „are you crazy”? Chamówa do kwadratu. Pyskówce tej przypatrywał się ktoś typu manager ale zero reakcji, widać takie maja standardy.
Słowem - na pewno nie wrócimy do tego hotelu, ze względu na całokształt nie tylko na akcje w stołówce, mimo pięknego krajobrazu. Szkoda kasy, choć faktycznie - za ta cenę trudno spodziewać się luksusów, mimo wszystko spodziewałam się czegoś lepszego.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Daria F
Zrecenzowano: 20 września 2016

Witam, na wakacjach byłam we wrześniu 2016r., obsługa miła, jedzenie dobre, hotel piękny. Zastrzeżenia największe mam (i wiem że nie tylko ja) do polskiej rezydentki, nie jestem pewna jej nazwisk Barańska bądź Basińska, niska blondynka , włosy związane w koteczkę (dość krótką) no i może tak napisze (pulchna w pośladkach). Niemiła to mało powiedziana, opieka rezydenta -żadna, jak masz jakiś problem to potrafi cie zbesztać a nie wesprzeć. Chyba ma żal do ludzi że nie biorą od niej wycieczek fakultatywnych (dosłownie 100% droższe niż w ogólnodostępnych(stoją na ulicach) biurach podróżny tureckich. Okłamała nas z rowerami , że nie ma wypożyczalni że się tu nie jeździ a tuż za rogiem facet wypożycza rowery. Zadając pytanie o lokalizacje fontanny na placu w Marmaris odpowiedziała "jest". po czym sama pierwsza nas pożegnała "do widzenia". Chamstwo !! nigdy nie spotkałam się takim tupetem dla klientów jej biura.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, irena3504
Zrecenzowano: 6 września 2016

Warunki w hotelu zgodne z opisem.
Lokalizacja hotelu idealna (hotel umiejscowiony przy samej górze co daje znakomity mikro klimat i spokój) blisko plaży 150 m, przy hotelu market 24 otwarty 24 godz, do centrum 200 metrów (po wyjściu z hotelu w lewo), po wyjściu z hotelu mnóstwo sklepów i restauracji.
W hotelu 2 baseny duże dwa dla dzieci i dwie zjeżdżalnie które w znakomity sposób urozmaicają dzieciakom czas.
Super kuchnia/wyżywienie, jedzenia tak urozmaicone i różnorodne że nikt nie ma prawa narzekać, a co najważniejsze świeże !
WiFi w całym hotelu bezpłatne - działa bez zarzuty.
Personel bardzo uprzejmy i życzliwy.
Na terenie hotelu market (kupicie wszystko), fryzjer, spa, jubiler, i punkt z robieniem tatuaży.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl