Zrecenzowano: 6 września 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić hotel. Przy przyjezdzie odrazu mile zaskoczenie gdzie przydzielili nam pokoje obok siebie. Miła obsługa, smaczne jedzenie no i ekstra basen.
Hotel podzielony na kilka budynków i nam trafił się ten dla dorosłych - co oznacza ze nie ma dzieci. To bardzo miłe.
Niedaleko aquapark z kilkoma zjezdzalniami gdzie wszystkie dzieci się bawią.
Blisko do plaży ale uważajcie bo płatne leżaki- chyba że zamówisz drinka.
Jedzenie smaczne i różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Super omlety na śniadanie robione na zamówienie. Standard pokoi na prawdę dobry, kratki odplywowe trochę capią w łazienkach.
Generalnie i tak polecam!
Pozdrawiam kelerow - BERAT I FIRAT I TANER dzieki za mila obsluge !

Dziękujemy, Vieri911
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel oceniam bardzo dobrze , największy plus to obsługa , bardzo dobre jedzenie , hotel jest podzielony na kilka części , dzięki czemu rodziny z dziećmi , a młodzież jest podzielona . Jeśli chodzi o pokoje to zależy jak się trafi , kilka osób z przyjechaliśmy narzekało na standardy. Samo miasteczko kameralne , jednak ludzie tutejsi są bardzo mili , otwarci - ale nie nachalni. Okolica piękna ! :) polecam . BERAT BASARAN i FIRAT TORAL - the best ! FIRAT jest tutejszym magikiem , koniecznie trzeba go poznać będąc tutaj , ale poznał już swoją dziewczynę podczas naszego pobytu ;d

Dziękujemy, GosiaGiee
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Byłam ze znajomymi na wakacjach 7 dni, obsługa rewelacja, jedzenie rewelacja, pokoje sprzątane codziennie, miejscowości nie za wielka ale jest co robić i przede wszystkim gdzie iść na zakupy, przede wszystkim ceny dużo tańsze niz na bazarze w Marmaris ! Przemiły barman Firat Toral i manager Berat Basaran !

Dziękujemy, Martinaa2693
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel na pewno nie spełnia standartu 4 gwiazdek. Bloki A i B pomiędzy nimi mały basen. Pokoje chyba tam kiepskie, bo słyszeliśmy skargi składane przez Polaków do bezradnej rezydentki TUI na miniaturowe pokoje i nie działająca klime. Na poddaszu klima działa, ale nie jest w stanie schłodzić pokoju pod nieizolowany dachem. Po drugiej stronie ulicy bloki C i D. Też basen. My byliśmy w bloku D. Podobno najlepszym. Niby tak, ale wiele rzeczy wykonane prowizorycznie. Grzyb w łazience, ale poza tym da się przeżyć. Blok E około 200 metrów w górę ulicą ogólnodostępna. Tam są zjeżdżalnie. Nie wiem, jakie warunki w bloku E, ale budynek wygląda nieciekawie. Nie jest to żaden jeden kompleks hotelowy, a trzy osobne miejsca pod jedną nazwą. Jedzenie monotonne, ale na obiad i kolację można coś wybrać. Brak animatorów, brak zorganizowanych wieczorków. Nuda w hotelu. Nawet wodnego aerobicu nie było. Obsługa stołówki bloku C i D miła z wyjątkiem jednego sfrustrowanego barmana. Okolica fajna, ale jeżeli macie inny wybór to szukajcie innego hotelu. Gdybyśmy zostali zakwaterowani do innego bloku niż D byłaby to katastrofa. Acha bloki C i D są tylko dla dorosłych ewentualnie dzieci co skończyły 15 lat. Nie mogę zrozumieć czemu TUI ma w ofercie ten hotel.

Dziękujemy, Franz1812
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Niestety nie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu a konkretnie z warunków zakwaterowania.
Podróżowaliśmy z żoną i 13-to letnim synem ,Pani w TUI pokazywała piękny pokój 3 osobowy , będziecie mieli luz -3 łóżka- jedno za ścianą troche intymności - mówiła itd.
Jakie było nasze zdziwienie , że po przyjeździe okazało się , że z pokoju 2 osobowego, dostawiono metalowe łóżko, i zrobiono 3 osobowy . 3 łóżka stały obok siebie , szafki nocne przestawiono na ściane ,nie szło dojść na taras , trzeba było skakać nad dostawką aby dojść na taras , nie było za bardzo miejsca na rzeczy - 1 mała szafa , bez półek na 3 osoby , brak miejsca na walizki - nie szło wsunąć pod łóżka bo za niskie, Porażka .... był to nasz pierwszy wyjazd z TUI i od razu porażka , mogli powiedzieć prawde , ale nie . Ogądaliśmy pokój naszych znajomych z Anglii -- Oni mieli to co nam obiecano , chyba dla Polaków nie ten standard...nas można oszukiwać......Reszta ok , zjeżdzalnie ok , wyżywienie super ,naprawde wypas
Zdecydowanie nie polecamy ( odradzamy ) szczególnie z dzieckiem
Jak na 4 GWIAZDKI to przesada....

Dziękujemy, TRIPMARK1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rersoy76, Sahibi, Suneo Club Mersoy Bellavista HotelOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Sir and Madam,

Thank you for your review. Your feedback will help us to improve our services.

Thanks for giving us 5 star in terms of service.

Best regards,