Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel oceniam bardzo dobrze , największy plus to obsługa , bardzo dobre jedzenie , hotel jest podzielony na kilka części , dzięki czemu rodziny z dziećmi , a młodzież jest podzielona . Jeśli chodzi o pokoje to zależy jak się trafi , kilka osób z przyjechaliśmy narzekało na standardy. Samo miasteczko kameralne , jednak ludzie tutejsi są bardzo mili , otwarci - ale nie nachalni. Okolica piękna ! :) polecam . BERAT BASARAN i FIRAT TORAL - the best ! FIRAT jest tutejszym magikiem , koniecznie trzeba go poznać będąc tutaj , ale poznał już swoją dziewczynę podczas naszego pobytu ;d

Dziękujemy, GosiaGiee
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Byłam ze znajomymi na wakacjach 7 dni, obsługa rewelacja, jedzenie rewelacja, pokoje sprzątane codziennie, miejscowości nie za wielka ale jest co robić i przede wszystkim gdzie iść na zakupy, przede wszystkim ceny dużo tańsze niz na bazarze w Marmaris ! Przemiły barman Firat Toral i manager Berat Basaran !

Dziękujemy, Martinaa2693
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel na pewno nie spełnia standartu 4 gwiazdek. Bloki A i B pomiędzy nimi mały basen. Pokoje chyba tam kiepskie, bo słyszeliśmy skargi składane przez Polaków do bezradnej rezydentki TUI na miniaturowe pokoje i nie działająca klime. Na poddaszu klima działa, ale nie jest w stanie schłodzić pokoju pod nieizolowany dachem. Po drugiej stronie ulicy bloki C i D. Też basen. My byliśmy w bloku D. Podobno najlepszym. Niby tak, ale wiele rzeczy wykonane prowizorycznie. Grzyb w łazience, ale poza tym da się przeżyć. Blok E około 200 metrów w górę ulicą ogólnodostępna. Tam są zjeżdżalnie. Nie wiem, jakie warunki w bloku E, ale budynek wygląda nieciekawie. Nie jest to żaden jeden kompleks hotelowy, a trzy osobne miejsca pod jedną nazwą. Jedzenie monotonne, ale na obiad i kolację można coś wybrać. Brak animatorów, brak zorganizowanych wieczorków. Nuda w hotelu. Nawet wodnego aerobicu nie było. Obsługa stołówki bloku C i D miła z wyjątkiem jednego sfrustrowanego barmana. Okolica fajna, ale jeżeli macie inny wybór to szukajcie innego hotelu. Gdybyśmy zostali zakwaterowani do innego bloku niż D byłaby to katastrofa. Acha bloki C i D są tylko dla dorosłych ewentualnie dzieci co skończyły 15 lat. Nie mogę zrozumieć czemu TUI ma w ofercie ten hotel.

Dziękujemy, Franz1812
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Niestety nie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu a konkretnie z warunków zakwaterowania.
Podróżowaliśmy z żoną i 13-to letnim synem ,Pani w TUI pokazywała piękny pokój 3 osobowy , będziecie mieli luz -3 łóżka- jedno za ścianą troche intymności - mówiła itd.
Jakie było nasze zdziwienie , że po przyjeździe okazało się , że z pokoju 2 osobowego, dostawiono metalowe łóżko, i zrobiono 3 osobowy . 3 łóżka stały obok siebie , szafki nocne przestawiono na ściane ,nie szło dojść na taras , trzeba było skakać nad dostawką aby dojść na taras , nie było za bardzo miejsca na rzeczy - 1 mała szafa , bez półek na 3 osoby , brak miejsca na walizki - nie szło wsunąć pod łóżka bo za niskie, Porażka .... był to nasz pierwszy wyjazd z TUI i od razu porażka , mogli powiedzieć prawde , ale nie . Ogądaliśmy pokój naszych znajomych z Anglii -- Oni mieli to co nam obiecano , chyba dla Polaków nie ten standard...nas można oszukiwać......Reszta ok , zjeżdzalnie ok , wyżywienie super ,naprawde wypas
Zdecydowanie nie polecamy ( odradzamy ) szczególnie z dzieckiem
Jak na 4 GWIAZDKI to przesada....

Dziękujemy, TRIPMARK1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rersoy76, Sahibi, Suneo Club Mersoy Bellavista HotelOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Sir and Madam,

Thank you for your review. Your feedback will help us to improve our services.

Thanks for giving us 5 star in terms of service.

Best regards,

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Witam,

PRZECZYTAJCIE OPINIE ZAJIM WYKUPICIE WYCIECZKĘ W TYM HOTELU!!!
Na wakacje wybrałem się z żoną. Przed wyborem wycieczki znaleźliśmy dużo pozytywnych opinii na temat hotelu w internecie, łącznie z informacją, że został on całkowicie odnowiony w 2018r. 4* plus remont brzmiało całkiem nieźle.

POKOJE
Po dotarciu na miejsce udaliśmy się do recepcji gdzie miło nas powitano, obsługa hotelowa wzięła nasze walizki i prowadziła nas do pokoju. Po otworzeniu pokoju byliśmy w szoku. Malutki pokój z łazienką. W koło łóżka mieliśmy 0,5m przejścia(brak możliwości otworzenia walizki), korytarz około 1m2 i łazienka. Brak balkonu, lekko uchylne okno oraz widok na malutką ulice z dużą kratką ściekową przykryta dywanem. Mimo to w ciągu dnia unosił się z niej przykry zapach. Po wyrażeniu niezadowolenia dostaliśmy informację zwrotną, że na dzień dzisiejszy nie mają innego wolnego pokoju. Na następny, po zakończeniu doby hotelowej poprosiliśmy jeszcze raz o zmianę pokoju. Zabrano nas do pokoju, który był troszkę większy z malutkim balkonem i widokiem na wspomnianą kratkę ściekową. Udaliśmy się po raz trzeci na recepcję prosząc o normalny pokój. Dopiero po kolejnej interwencji dostaliśmy pokój z widokiem na góry oraz basen. Był on dużo większy z ładnym balkonem. Były jakieś niedociągnięcia mniej lub bardziej rzucając się w oczy. Ogólnie nie wyglądał on na świeżo remontowany, ale był ok. Zaznaczę, że nie jesteśmy parą która potrzebuje nie wiadomo jakich luksusów. Jeśli chodzi o pokoje to chyba tyle.

HOTEL
Hotel dzieli się na cztery budynki A, B, C, D. Budynek A i B są obok siebie między nimi znajduje się niewielki basen dla dzieci oraz dorosłych, leżaki parasole, bar oraz stołówka. Budynku A i B nie mieliśmy okazji zwiedzać, natomiast byliśmy świadkami jak 18 osobowa grupa z Polski składała reklamację do rezydentki z TUI. Używając słów, że mają małe pokoje w większości z nich znajduje się grzyb, wilgotne materace itp. Budynek C i D znajdowały się po drugiej stronie ulicy między nimi basen, leżaki, bar i stołówka z widokiem na piękne góry. Była to część hotelu tylko od 16 lat. Na basenie było cicho spokojnie. Budynek C masakra, tam znajdowały się wyżej wspomniane pokoje. Budynek D najładniejszy ale bez szału.
Budynku E przez dwa dni nie mogliśmy znaleźć, dopiero po zapytaniu o park wodny, który znajdował się na głównym zdjęciu oferty hotelu, dostaliśmy informację, że trzeba isc około 200 metrów w górę ulicy. Budynek E z zewnątrz nie wyglądał ładnie, część pokoi znajdowała się w piwnicy. Obok znajdował się basen z pięcioma zjeżdżalniami, bar, mini stołówka, leżaki część w koło basenu, część na wypalonej trawie. Bardzo dużo dzieci. Czwartego basenu, który był podany w ofercie nie znaleźliśmy. Wieczory w hotelu to porażka nic się nie dzieje. Bary otwarte do godziny 24. Miasto żyje nocą wszystko oświetlone, każdy bar oraz hotel zachęca różnorodną rozrywką, tańcami, pokazami. Niestety nie hotel w którym byliśmy. Bardzo słabo jeśli chodzi o rozrywkę. Bingo, kalambury, rebusy...

CZYSTOŚĆ
Pokoje oraz hotel sprzątane codziennie, ale coś co jest zniszczone i brzydkie nie da się wysprztac. W hotelu znajdują się karaluchy, nie widzielismy ich w naszym pokoju. Choć patrząc na zdjęcia dodawane przez niektóre osoby, napewno tam są. Natomiast byliśmy świadkami, jak jeden z gości hotelowych zwrócił się do obsługi, że przez bar idzie karaluch. Barman się roześmiał, pokazał żeby rozdeptać go noga. Reakcja była bardzo słaba a karaluch poszedł sobie dalej.

NAPOJE, JEDZENIE
soki, cola, fanta bardzo słabe. Drinki mojito, sex on the beach, Blue Lagoon, pina colada, whisky, wódka według uznania - przygotowane z lokalnych alkoholi.
Jedzenie bardzo monotonne, trochę inaczej wygląda niż na zdjęciach promocyjnych. Według nas średnio smakowało, ale każdy znajdzie coś dla siebie do zjedzenia.

OBSŁUGA
bez większych zastrzeżeń, większość bardzo miła oraz pomocna. Brak przekazywania informacji o hotelu gdzie co się znajduje. Kelnerki oraz kelnerzy, barmani dają radę.

POŁOŻENIU
Według nas fajna lokalizacja jeśli chodzi o Icmeler blisko plaży i małego portu około 200m. Dużo barów, supermarketów oraz sklepów z ubraniami. Hotel nie posiada własnej plaży, choć utrzymują, że część należy do nich, ale jak się później okazuje żeby skorzystać z leżaków na tej plaży trzeba kupić coś w restauracji. Około 8 km do Marmaris. Co 5 minut obok hotelu jadą bus, kierowcy zatrzymują się w każdym miejscu, reagują na machanie ręk.

Jeśli jedziecie TUI to powiem że pani rezydentka bardzo miła, pomocna choć nie wiele może pomóc w takiej sytuacji. Wycieczki fakultatywne z TUI nie polecam jedna wielka tragedia, bardo drogo w porównaniu z lokalnymi organizatorami. Myśleliśmy, że z TUI będzie lepiej bezpieczniej. Niestety to był błąd. Pojechaliśmy na dwie wycieczki do pamukkale i luksusowy rejsc bule Cruise. Jeśli chodzi o pamukkale to przewodnik zorganizowany przez biuro podróży mówił w miarę po polsku, ale jego wiedzą na temat starożytnego miasta oraz wszystkiego co zobaczyliśmy na wycieczce ograniczyła się do 5 zdań. Ja osobiście byłem w szoku. Uczestnik po przeczytaniu przewodnika turystycznego wiedział więcej. Luksusowy rejs Blue Cruise bardzo fajny oprócz all inclusive. Jak się okazało dostaliśmy obiad napoje i kawałeczek arbuza. Reszta rzeczy, albo nie było albo było płatne. Polecam skorzystać z usług POLSKIEGO TURKA - Pan skończył polonistykę, mówi biegle po polsku. Wycieczki płatne przez pół w porównaniu do TUI. Cena z ubezpieczeniem, dostarczeniem biletów do hotelu, odbioru z hotelu. Przewodnik z dużą wiedzą.

Niestety mało robiłem zdjęć z hotelu, czego teraz żałuję. Mam tylko jedno, które zrobiłem w pierwszym dniu - jest to podłączenie suszarki do prądu

Dziękujemy, Kubagus