Zrecenzowano: 27 września 2019

Bardzo dobry hotel na tygodniowe leżakowanie - bardzo ładne duże, czyste pokoje- dostaliśmy na 6 najwyższym piętrze z widokiem na morze - dla nowożeńców ;) Polecamy- super widok .Pokoje codziennie sprzątane, uzupełniane kosmetyki , działająca klimatyzacja- bez zarzutu.
Duży basen , w podziemiach mały basen i spa, plaża niewielka ale wybudowano super pomost,
Pogoda cudna, woda ciepła w morzu i w basenie
Jedzenie i picie dostępne 24 h , wszędzie lodówki z wodą. Drinki słodkie z małą zawartością alkoholu a le to moze i lepiej bo kto by Tych ludzi poźniej wyłowił ;)
Personel bardzo bardzo grzeczny, kompetentny i pomocny - duży plus, gratulacje i trzymajcie tak dalej

Wskazówka dotycząca pokoi: na najwyzszym piętrze piękny widok
1  Dziękujemy, Trawacytrynowa
Zrecenzowano: 24 września 2019

Nie spodziewałam się, że hotel będzie faktycznie na aż tak wysokim poziomie. Każdy pracownik był zawsze chętny do pomocy, animatorzy są super, codziennie tworzyli dla nas atrakcje jak np. Aqua aerobik or volleyball. Polecam 11/10!!!

Dziękujemy, Justyna O
Zrecenzowano: 20 września 2019

Doskonałe miejsce do spędzenia wakacji, hotel bardzo ładny z wieloma atrakcjami, jedzenie bardzo dobre, duży basen hotelowy oraz prywatna plaża, obsługa hotelu bardzo miła, hotel jest położony w bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu znajduje się wiele sklepów. Gorąco polecam.

Dziękujemy, KarolinaR1557
Zrecenzowano: 20 września 2019

Świetnie spędzony urlop, byliśmy we wrześniu. Pogoda super, wracamy opaleni. Jedzenie bardzo smaczne a obsługa miła i pomocna. Jeśli mam się o coś przyczepić do do nieco zimnej wody w basenie reszta bez zastrzeżeń. Napewno wrócimy do Sirius Deluxe :)

Dziękujemy, Lisek1998
Zrecenzowano: 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemnie spędziliśmy wakacje w hotelu sirius deluxe ;) pokoje są bardzo czyste, obsługa na wysokim poziomie - każdy z pracowników dba o swoich gości, jedzenie jest pyszne i podawane właściwie całodobowo. Przed hotelem jest przepięknie! Wystarczająca ilość leżaków i stylowych pawilonów ;) wakacje idealne, polecam z całego serca!

Dziękujemy, maselek93