Nie spodziewałam się, że hotel będzie faktycznie na aż tak wysokim poziomie. Każdy pracownik był zawsze chętny do pomocy, animatorzy są super, codziennie tworzyli dla nas atrakcje jak np. Aqua aerobik or volleyball. Polecam 11/10!!!

Dziękujemy, Justyna O

Swietny hotel, jestesmy bardzo zadowoleni ze standardu, milej obsługi oraz atrakcji jakie zapewniają animatorzy. Pozdrawiamy miłą Panią z oktobefest ktora jest autorem zdjęć ;)
Chetnie tu wrocimy!
#honeymoon #podrozposlubna #hotelna6

Dziękujemy, Uszczypliwie

Doskonałe miejsce do spędzenia wakacji, hotel bardzo ładny z wieloma atrakcjami, jedzenie bardzo dobre, duży basen hotelowy oraz prywatna plaża, obsługa hotelu bardzo miła, hotel jest położony w bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu znajduje się wiele sklepów. Gorąco polecam.

Dziękujemy, KarolinaR1557

Świetnie spędzony urlop, byliśmy we wrześniu. Pogoda super, wracamy opaleni. Jedzenie bardzo smaczne a obsługa miła i pomocna. Jeśli mam się o coś przyczepić do do nieco zimnej wody w basenie reszta bez zastrzeżeń. Napewno wrócimy do Sirius Deluxe :)

Dziękujemy, Lisek1998

Bardzo przyjemnie spędziliśmy wakacje w hotelu sirius deluxe ;) pokoje są bardzo czyste, obsługa na wysokim poziomie - każdy z pracowników dba o swoich gości, jedzenie jest pyszne i podawane właściwie całodobowo. Przed hotelem jest przepięknie! Wystarczająca ilość leżaków i stylowych pawilonów ;) wakacje idealne, polecam z całego serca!

Dziękujemy, maselek93