Doskonałe miejsce do spędzenia wakacji, hotel bardzo ładny z wieloma atrakcjami, jedzenie bardzo dobre, duży basen hotelowy oraz prywatna plaża, obsługa hotelu bardzo miła, hotel jest położony w bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu znajduje się wiele sklepów. Gorąco polecam.

Dziękujemy, KarolinaR1557

Świetnie spędzony urlop, byliśmy we wrześniu. Pogoda super, wracamy opaleni. Jedzenie bardzo smaczne a obsługa miła i pomocna. Jeśli mam się o coś przyczepić do do nieco zimnej wody w basenie reszta bez zastrzeżeń. Napewno wrócimy do Sirius Deluxe :)

Dziękujemy, Lisek1998

Bardzo przyjemnie spędziliśmy wakacje w hotelu sirius deluxe ;) pokoje są bardzo czyste, obsługa na wysokim poziomie - każdy z pracowników dba o swoich gości, jedzenie jest pyszne i podawane właściwie całodobowo. Przed hotelem jest przepięknie! Wystarczająca ilość leżaków i stylowych pawilonów ;) wakacje idealne, polecam z całego serca!

Dziękujemy, maselek93

kazdy znajdzie cos do jedzenia, rozmorodne p osilki, jedzenie od rana do wieczora, bary przy plazy z atrakcyjnymi przystawkami, czystosc na wysokim poziomie, obsluga na swietnym poziomie! polecam mocno na beztroski tydzien ze znajomymi lub rodzina :)

Dziękujemy, 557przemekk

Hotel zasługuje na wszystkie nagrody, które dostał. Każdy, absolutnie każdy z obsługi - poczynając od pokojówek i panów sprzątających po kelnerów i managerów dbał o to, abyśmy czuły się tutaj dobrze i swobodnie. Luźna, wakacyjna atmosfera, przemiła obsługa, która szybko zapamiętuje twoje imię, wita się i żartuje za każdym razem, gdy cię widzi. Hotel jest dość kameralny, dzięki czemu wszędzie jest blisko i możliwa jest naprawdę sympatyczna atmosfera. Czystość i komfort na najwyższym poziomie, pyszne i niezwykle zróżnicowane jedzenie (co dzień inne).
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, justanotherblondie