Avsallar
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel nowoczesny, pięknie urządzony z imponującą recepcją, barem przy głównym holu i toaleta kapiąca złotem. Przestronne pokoje z pełnym lub bocznym widokiem na morze. Smaczne posilki i pyszne drinki, ale....
Hotel ma 7 czy 8 pięter i tyleż ludzi zamieszkujących poszczególne piętra, budynek spory a teren wokół malutki. W sezonie efekt jest taki, ze lezaki od 6 rano mają narzucone ręczniki (rezerwacja to zjawisko w tym hotelu powszechne od bladego świtu) przy basenie nie da sie wypocząć, bo jeden drugiemu chodzi po glowie a z glosników animacje na moment nie pozwalają na relaks. Na plazy sytuacja bardzo podobna, lezak na lezaku, czlowiek na czlowieku. Zeby znaleźć miejsce na pomoscie to trzeba chyba polozyc sie tam po kolacji, na rano bedzie jak znalazł.
W morzu glony i woda ktorej czystosc pozostawia wiele do zyczenia. Jesli ktoś chce odpocząć i sie zrelaksowac, to nie w tym hotelu. Nie polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Pingiel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Azura Deluxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dear guests,

Zrecenzowano: 28 maja 2019

Spędziliśmy w Hotelu tydzień z trójką dzieci w wieku przedszkolnym. Obsługa bardzo pomocna i urzejma. Róznorodne i obfite posiłki. Dzieci spędzały czas głównie na basenie i zjeżdżalniach, ale tez spacerowały po molo i bawiły się w mini klubie. Występ artysty, który tworzył postacie z balonów był fenomenalny. Pni Manager pomogła nam zorganizować wiele spraw na miejscu. Dziękujemy

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, KamaLPPA

Zrecenzowano: 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W czerwcu ubiegłego roku byliśmy w hotelu całą rodziną ... łącznie 10 osób. Dzieciaki, osoby dorosłe, nastolatka oraz babcia. Myślę, że hotel jest przystosowany dla osób w każdym wieku. Baseny, plaża, hotel, jedzenie ... super.... w ciagu dnia obsługa hotelowa zabawiała gości.... dzieci w klubiku zapewnioną miały opiekę... plaża z pomostem super ... polecam jak najbardziej.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, NataliaC4471

Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

W Turcji byliśmy w 8 osób we wrześniu i nie mogę powiedzieć, że pobyt był nieudany...Najpierw zacznę od pozytywów: bardzo czysto, pokoje duże, ładnie urządzone, sprzątane codziennie, basen także bez zarzutu (wystarczająco duży, woda przyjemnie chłodna),leżaków dużo (jednak o 8 rano trzeba sobie zarezerwować ręcznikiem), bezpłatne przy hotelu i na plaży, czyste, plaża piaszczysta, woda przejrzysta. Hotel robi duże wrażenie w nocy, fajnie podświetlony, WI-FI wszędzie działa bez zarzutu (uwaga na wysokie koszty połączeń telefonicznych). Sejf bezpłatny, klimatyzacja działała, polskie kanały w TV są. Na ręczniki basenowe dostawaliśmy karty, więc codziennie były świeże. Na pomoście cisza i spokój, na basenie nieuciążliwa muzyka (polskich hitów Zenka M. niestety nie puszczali:) ). Przy basenie można palić, a obsługa zabiera śmieci regularnie. Stół do ping - ponga za darmo, do godz. 18. Jedzenie smaczne (bardzo duży wybór słodkości), w ofercie Ultra All In. głodnym się nie chodzi, choć rzeczywiście po paru dniach monotonne. W restauracji głównej zakaz przechodzenia w stroju kąpielowym, ale w barze przy plaży jest to dozwolone. W środku hotelu jest sklepik z odzieżą itp., ale ceny przystępne, czasami korzystniejsze niż na bazarku. Darmowy wstęp na siłownię oraz do sauny (2) i basenu wewnętrznego. Disco bar w hotelu średni, mały i niezbyt przytulny, ale muzyka nie niesie się po całym obiekcie.
Z mniej przyjemnych: przez cały pobyt tylko 1 mega pozytywny kelner z obsługi, zawsze uśmiechnięty, choć widać, że był zmęczony to po "ichnemu" dopytywał czy nam nic nie potrzeba (praktycznie nikt z kelnerów nie mówi w innym języku). Polacy bardzo "mało zauważalni" wśród Niemców, Rosjan, Francuzów i Anglików. Dla kilku animatorów wręcz "ludzie do poheheszkowania" - często nie zauważali, że znamy angielski i rozumiemy prześmiewcze komentarze na nasz temat :) Na wszystkich konkursach dziwnym trafem wygrywali niemieccy turyści, nawet jak brawa widowni wskazywały na nas... Alkohol praktycznie nie istniał, wino wytrawne, piwo słabiutkie, drinki soczkowate w jeden deseń, whisky nie miała nic z nią wspólnego. Jako, że w ofercie mieliśmy alkohol importowany, zapytaliśmy czy możemy taki dostać. Powiedzieli, że nie, bo nie mają. Po czym rosyjski klient wyciągnął obok banknot i dostał pół szklanki wódki :) W barku pokojowym również miał być, pierwszego dnia były 2 soki i 2 butelki wody, a w dniach następnych dodawano tylko wodę, jeżeli butelka była pusta. Na szczęście niedaleko hotelu był market i nasza polska "Żubróweczka" (w małych sklepikach nie opłaca się kupować). Przy basenie wszystko serwowane w plastikowych kubeczkach 250 ml, a nie wydawano więcej niż 2. Przysługiwała nam 1 kolacja premium, którą trzeba było zarezerwować. Nawet nam się udało, tylko Pani w języku angielskim przekazała nam, że jest w czwartek, ba! nawet w kalendarzu pokazała! Niestety na karteczce zapisała datę, nikt z nas nie sprawdził i okazało się, że kolacja była w środę, więc przepadło. Nie polecam wycieczki z rejsem i zwiedzaniem Side. Sama miejscowość ładna, pyszny tutejszy kebab, ale najpierw zaliczenie bazarku (ceny dużo wyższe niż obok hotelu), meczet bez zachwytu, zwiedzanie wodospadu, rejs statkiem na jakąś plażę (leżaki tam płatne, a piasek żwirkowy i gorący), lunch bardzo ubogi i po całym dniu dopiero Side. Autokar silnie klimatyzowany, ale przypłaciliśmy to przeziębieniem. Samodzielnie wybraliśmy się również na największy bazar do Antalyi (busik koło hotelu, tani, zatrzymuje się na skinienie, jednak w większości miejsca stojące). I tu trzeba uważać z cenami, dużo zawyżone, trzeba się bardzo targować i sprawdzać co się kupuje (wróciłam z dwoma innymi butami :) ). Przy hotelu bardziej przyjazne straganiki. Tureccy sklepikarze mili, wręcz nachalni i nic bez targowania nie kupimy. Im bardziej udawaliśmy, że rezygnujemy z zakupu, tym cena malała. Po tych ośmiu dniach byłam już nimi zmęczona. Ogólnie rzecz biorąc pobyt był przyjemny, ale dla osób aktywnych myślę, że trochę mało atrakcyjny. Na leżakowanie i wcinanie specjałów, cena troszkę chyba za wysoka. Na minus godziny odlotu i przylotu - nasz lot opóźnił się do 11.30, dojazd do hotelu zajął około 1.5 godz. i na miejscu byliśmy o 20.40. Autokar powrotny był o godz. 3 w nocy, więc kolejny dzień w plecy. A i lepiej coś zjeść przed wyjazdem, bo lunch boxy na drogę składają się z cienkiej kanapki i jabłka. Co do napiwków - nie zauważyliśmy, żeby przynosiły skutki, a trochę na nie wydaliśmy, widocznie pochodzenie wygrało:)

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, baranek18
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Azura Deluxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 marca 2019

Dear Guest,

Thank you for your reviews. We would like to see you again in Azura Deluxe.
Best Regards

Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dla mnie i dla mojej rodziny pobyt w hotelu Azura Deluxe okazał się jednym wielkim rozczarowaniem i niewypałem
Hotel mały, teren nieadekwatny do ilości pokoi, co odczuwa się na każdym kroku: problem z leżakami, gigantyczne kolejki w restauracji, brak jakiejkolwiek intymności- ludzie jak sardynki jeden przy drugim...Hotel nastawiony na Rosjan i Niemców ( z przewagą tych pierwszych) , inne nacje to gorszy sort...Jedzenie bardzo przeciętne, wszystko bardzo ostre( byliśmy z rocznym dzieckiem i mieliśmy ogromny problem żeby znaleźć COKOLWIEK)albo smażone na wielkiej ilości tłuszczu ( którego zapach czuć nawet na 6 piętrze w pokoju) , całkowicie niedostosowane dla dzieci. Drinki jedynie na bazie kolorowych syropów, Mohito tu nie uświadczycie.Od rana przy basenie bardzo głośna muzyka, nie da się zamienić słowa, na stolikach przy lezakach brudne kubki zalegają cały dzień, nikt tego nie sprząta. Teren hotelu bardzo mały, zero zieleni, wszędzie zielona obrzydliwa wykładzina imitujaca chyba trawę, co w towarzystwie wody z basenu stanowi siedlisko grzyba.Generalnie hotel do najtańszych nie należy, bo już w maju cena za tydzień to ponad 2 tys., co zupełnie nie idzie w parze z jakością.Hotelu absolutnie nie polecam, zwłaszcza odradzam go rodzinom , nie ma nawet jak zjechać z wózkiem na plażę i do snack baru, bo prowadzą tam jedynie strome schody.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Justyna810428
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nuriye E, Halkla İlişkiler Müdürü, Azura Deluxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 marca 2019

Dear Guest,

Thank you for your reviews. We would like to see you again in Azura Deluxe.
Best Regards