Avsallar
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Witam.
W czerwcu 2019 byłem tam na wczasach z rodziną - jedna wielka porażka. Od samego początku problemy zaczynając od zameldowania w hotelu -łącznie 3 rodziny z moja i czas około 2 godzin straty. Jak by było tego mało wchodzimy do pokoju, a tam 1 łóżko podwójne i 1 pojedyńcze - dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci( 8 i 10 lat). Więc znów zejście do recepcji w której ciężko się dogadać po angielsku. Dostajemy pokój taki sam i rozkładana kanapa z lat 80 krzywa itp. Więc znów zejście do recepcji w której znajduje się manager i dowiaduje się że zamówionego pokoju z łóżkiem piętrowym dla dzieci nie ma. Wszystkie zajęte i dopiero następnego dnia coś się zwolni więc mam przyjść po śniadaniu, A dziś spać na tym czymś. Nie było rodziny która nie miała problemów z pokojami - jedni spali w innym hotelu przez parę dni - brak wolnych zarezerwowanych pokoi. Inni dopłacali by dostać to co zamówili bo im mówili że kupili inne mniejsze pokoje - jeden wielki skandal.
Przejdźmy do jedzenia :
- menu dziecięce wygląda następująco kartofelki zapiekane,ryż, 2 sosy ,makaron i mielone ( hamburgier )raz w kostkę,paski czy kuleczki - 7 dni ciągle to samo.
- menu dla dorosłych: menu dziecięce non stop to samo jedynie inne mięso się zmieniało i jedne warzywa na ciepło. Surówki na zimno non stop to samo. Desery małe ilości. Jak się nie będziesz ścigał z innymi turystami to nie dostaniesz to co chcesz. Desery w pucharkach ilość Max 8-12 sztuk na wszystkich - dzieci ustawiali się w kolejkach przed otwarciem kuchni, a potem bieg i wyrywanie innym z rąk przez silniejszych - jedne wielkie szaleństwo. A jedzenie nie ma nic wspólnego z Turcja - raczej z Rosją. Jeśli chodzi o smak to zjadalne, ale bez rewelacji. Ogólnie dwa bary podczas obiadu w jadalni oraz niedaleko plaży na terenie hotelu. W 2 barze lody dla dzieci parę sztuk około godz 3 jak się spóźni dziecko to już nie dostanie. Przekąski ( hamburgiery , kartofle w kształcie frytków ) pomiędzy też wyliczona ilość brakuje po 30 minutach. Alkohol i inne napoje gazowane lane w ilości " zamoczyć buzię" i wrócić znów do kolejki przy barze. Jak wódki leją 5ml to i tak dobrze. Poprosiłem o drinka parę razy i mówię że proszę więcej alkoholu A on że nie może bo tutaj mają takie standardy hotelowe i jak by to zrobił wyrzucą to z pracy. Piwo 3/4 szklanki to piana. Wracając do jedzenia zapomniałem dodać że jak położysz na chwilę talerz prawie pusty obok bo kosztujesz coś innego to kelner podchodzi i zabiera bez pytania nawet zdarzyło się że mu parę razy zwróciłem uwagę A on i tak tak robił. Nie możesz wyjść od stołu po napój itp. Bo wrócisz A jedzenia nie ma. To samo z napojami - oddal się od stołu A napój znika.
Animacje : od 21 do 22 są animacje dla dzieci prowadzone tylko po turecku i rosyjsku zapomnij że dogadają się po angielsku czy niemiecku.
Basen : jeden od 1,25m do 1,9m głębokości. Brodzik plytki z 0,4 m i basenie z zjeżdżalnią głębokość około 1m . Zjeżdżalnia nie działa cały czas w ciągu dnia włączają ja na 1 godzinę maksymalnie się zdarzyło 2 razy w ciągu dnia ale przeważnie raz na dzień. Zakaz pływania w basenie po 18:00
Plaża: na plus że jest przy hotelu i są leżaki. Minus kamienista z piaskiem, brudna, na boisku do siatki przy środku ogromny kamień pod piaskiem że można sobie zrobić krzywdę,w wodzie skały i kamienie i nieoczekiwane spady. Wolałem się przejść z dziećmi 10 minut w lewą stronę gdzie jest piękna piaszczysta plaża i w morzu spokojnie coraz głębiej więc dzieci masz na oku cały czas bez obaw.
Podsumowanie :
Plusy : przy plaży i blisko centrum,w pokojach przeważnie czysto.
Minusy : jedzenie - jakość,non stop to samo,ilości, szybkie braki deserów i innych dań jak nie przyjdziesz na otwarcie kuchni to tragedia ,ilości nalewanych napoi i alkoholów i tylko w wyznaczonych godzinach, znikoma możliwość porozumienia się językiem angielskim czy niemieckim ( rosyjski tylko ) , problemy z pokojami- dzielą jak chcą dla 4 osób dają pokoje 3 osobowe lub brak pokojów w ogóle lub zamówionych przez klienta bo są zajęte itp, obsługa i grzeczność pracowników.

Wybranie tego hotelu to był jeden wielki błąd i nikomu nie polecam tego hotelu.

2  Dziękujemy, Mike1982d
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

pokoje ,mogą być,czystość ok , basen bardzo mały korzystają z nieg dorośli i dzieci w każdym wieku , jedzenie w normie ,plaża kamienista i brudna natomiast bar poniżej krytyki , ja nie spotkałem się z czymś takim żeby można było tak rozcieńczyć wódkę, a może inaczej ,do wody dolać trochę wódki i jeszcze wydzielać po 15 gram na osobę, no czasem ruskim wlewają więcej , język angielski nieznany pracownikom hotelu , nawet recepcji , odradzam pobyt w hotelu darek

1  Dziękujemy, pomocny
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mały obsługa nie mówi po angielski. W hotelu syf na maxa. Gośćmi praktycznie tylko Rosjanie a raczej rosyjskie bydło które nie potrafi się zachować w restauracji, na plazy czy basenie.Okropne nie świeże jedzenie. O alko i barze nawet nie wspomnę. Rozwadniają nawet mleko w restauracji które jest podawane do płatków ( zabielona woda ). Woda w butelkach która jest w pokojach zostawiana przez personel to kranowka. Jeśli chcecie iść spać przed 3-4 w nocy tez zapomnijcie bo jest mega hałas z dyskoteki w hotelu. Wisienka na torcie jest bezczelna rezydentka Asia która nie ma czasu i nic nie może zrobić.Reasumując omijać szerokim łukiem hotel i biuro coral. Jeden wielki syf. Wstyd wciskać ludziom takie scierwo.

1  Dziękujemy, Pirat1980
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

To co zastaliśmy na miejscu nie mieści się w głowie !!! To hostel nie hotel !!! Brudne naczynia, mało jedzenia , nawet dzieciom mleka jednego dnia brakło. Trudno uwierzyć , że biuro decyduje się na sprzedaż wycieczki w takie miejsce...

Wskazówka dotycząca pokoi: Potwornie brudne,stare pokoje.Jadalnia to totalny syf! Klimatyzacja tylko w pokojach! Nawet dla niewymagających - OMIJAĆ Z DALEKA !!!!
Termin pobytu: lipiec 2018
6  Dziękujemy, tam692018
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel "4*" - nie zasługuje nawet na 2* i 4* to jakiś żart. W hotelu brud, syf, niemiła obsługa. Dostaliśmy pokój z usterkami: wypadająca spłuczka, wyciekająca woda spod wanny, urwany uchwyt na prysznic, dziury w firankach, niedziałająca lodówka. Hotel nastawiony na turystow z Rosji. Po prośbie zmiany pokoju recepcjonista śmiał mi się w twarz mówiąc nie. Jedzenie monotonne, kiepski wybór, na stołówce takze syf, większość powierzchni nie widziało od dluzszego czasu gąbki. W ciagu dnia muzyka przy basenie tylko 2h rano pozniej umieralnia. Praktycznie zero animacji. All inclusive kiepski z przerwami, kiedy bylismy na plazy nie moglismy napic sie nawet wody w dodatku w poludnie. Napoje wydawane w plastikowych kubkach wielkosci filizanki. Pomiedzy zdjeciami na ofercie a rzeczywistoscia wielka przepaść. Musielismy zmienic hotel bo zamiast odpoczac mozna sie bylo nabawic depresji i zarazic niewiadomo czym...

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Alexandra R